معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از بهسازی و مناسب سازی بوستان های قلب پایتخت در سال جدید خبر داد و گفت: تکمیل سیستم آبرسانی و لوله کشی، تعویض و افزایش تعداد پایه چراغ ها، افزایش تعداد برج های نوری مستقر در پارک و توسعه فضای سبز بوستان ها در دستور کار

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از بهسازی و مناسب سازی بوستان های قلب پایتخت در سال جدید خبر داد و گفت: تکمیل سیستم آبرسانی و لوله کشی، تعویض و افزایش تعداد پایه چراغ ها، افزایش تعداد برج های نوری مستقر در پارک و توسعه فضای سبز بوستان ها در دستور کار قرار دارد.
افشین خدامی تصریح کرد: بر اساس اعتبارهای در نظر گرفته شده برای سال ۹۶ طرح بهسازی و مناسب سازی بوستان های پایتخت در دستور کار قرار می گیرد.
خدامی با اشاره به مناسب سازی بوستان اسدآبادی برای معلولین گفت: در همین راستا پارک هنرمندان نیز به منظور بهره گیری افراد دارای معلولیت مناسب سازی شده و در برنامه شهرداری است تا تمام پارک ها برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی شود.
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به مدرن سازی سیستم آبرسانی منطقه برای آبیاری فضای سبز گفت: مخزن های آبی در همین راستا در نقاط مختلف منطقه دایر شده است.
او در ادامه تصریح کرد: بهسازی کفپوش پارک ها و وسایل بازی و ست های ورزشی و بدنسازی نیز در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.