ت
کد خبر: 127836

بهسازی بوستان های قلب تهران در سال ۹۶

سرویس وبگردی -

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از بهسازی و مناسب سازی بوستان های قلب پایتخت در سال جدید خبر داد و گفت: تکمیل سیستم آبرسانی و لوله کشی، تعویض و افزایش تعداد پایه چراغ ها، افزایش تعداد برج های نوری مستقر در پارک و توسعه فضای سبز بوستان ها در دستور کار

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از بهسازی و مناسب سازی بوستان های قلب پایتخت در سال جدید خبر داد و گفت: تکمیل سیستم آبرسانی و لوله کشی، تعویض و افزایش تعداد پایه چراغ ها، افزایش تعداد برج های نوری مستقر در پارک و توسعه فضای سبز بوستان ها در دستور کار قرار دارد.
افشین خدامی تصریح کرد: بر اساس اعتبارهای در نظر گرفته شده برای سال ۹۶ طرح بهسازی و مناسب سازی بوستان های پایتخت در دستور کار قرار می گیرد.
خدامی با اشاره به مناسب سازی بوستان اسدآبادی برای معلولین گفت: در همین راستا پارک هنرمندان نیز به منظور بهره گیری افراد دارای معلولیت مناسب سازی شده و در برنامه شهرداری است تا تمام پارک ها برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی شود.
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به مدرن سازی سیستم آبرسانی منطقه برای آبیاری فضای سبز گفت: مخزن های آبی در همین راستا در نقاط مختلف منطقه دایر شده است.
او در ادامه تصریح کرد: بهسازی کفپوش پارک ها و وسایل بازی و ست های ورزشی و بدنسازی نیز در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.