ت
کد خبر: 128841

بهینه‌سازی تجهیزات ترافیکی در منطقه دو

سرویس وبگردی -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو از بهینه‌سازی تجهیزات ترافیکی مرتبط با حمل و نقل عمومی محدوده منطقه خبر داد. به گزارش تجارت‌نیوز، حمیدرضا رنجبر با اعلام این خبر گفت: «در راستای افزایش کیفیت اطلاع‌رسانی، زیباسازی مبلمان شهری و بهینه‌سازی تجهیزات ترافیکی مرتبط با حمل و نقل عمومی محدوده منطقه در دستور

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو از بهینه‌سازی تجهیزات ترافیکی مرتبط با حمل و نقل عمومی محدوده منطقه خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، حمیدرضا رنجبر با اعلام این خبر گفت: «در راستای افزایش کیفیت اطلاع‌رسانی، زیباسازی مبلمان شهری و بهینه‌سازی تجهیزات ترافیکی مرتبط با حمل و نقل عمومی محدوده منطقه در دستور کار این منطقه قرار گرفت.»
رنجبر گفت: «نوسازی و مرمت تابلوهای اطلاع‌رسانی و راهنمای مسافرین در ایستگاه‌های مسیر خط چهار اتوبوس‌های تندرو (چهارراه پارک وی – پایانه جنوب) که در این مسیر ایستگاه‌های آتی‌ساز، پل مدیریت، ملاصدرا، کوی نصر، باقر خان، میدان توحید و آزادی در محدوده منطقه دو این بهینه‌سازی اجرا شده است.»

وی گفت: «امید است با انجام هر چه بیشتر این گونه اقدامات گام موثری در ارتقای فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و کاهش استفاده شهروندان از خودروهای شخصی و به تبع آن کاهش آلودگی هوا برداشته شود.»

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.