بوستان ویژه معلولین از شوی شهردار ی منطقه ۳ تهران در پارک دکتر شریعتی احداث شد. سعید احمدیانی معاون فنی و عمران این منطقه با بیان اینکه بوستان شریعتی به بوستان توان یابان تبدیل می شود گفت: با همسطح سازی بوستان شریعتی، دسترسی توان یابان به این بوستان از هشت نقطه امکان پذیر شده است

بوستان ویژه معلولین از شوی شهردار ی منطقه ۳ تهران در پارک دکتر شریعتی احداث شد.

سعید احمدیانی معاون فنی و عمران این منطقه با بیان اینکه بوستان شریعتی به بوستان توان یابان تبدیل می شود گفت: با همسطح سازی بوستان شریعتی، دسترسی توان یابان به این بوستان از هشت نقطه امکان پذیر شده است به طوری که هرگونه مانعی که باعث مختل شدن در تردد این افراد می شود مانند پل ها، پله ها و …. حذف شده است.

وی افزود: اجرای رمپ های استاندارد، ترمیم کفپوش ها، سنگ های شکسته، نصب نیمکت های ویژه توان یابان و … در این بوستان اجرا و نصب شد.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۳ خاطرنشان کرد: بوستان شریعتی با مساحتی بالغ بر ۵/۲ هکتار، حدود ۸ هزار متر مربع معبر دارد، که از این مقدار حدود ۴هزار و ۵۰۰ مترمربع نیاز به معبر سازی ویژه این قشر از جامعه دارد.

احمدیانی ابراز کرد: ساختمانی در دو طبقه به مساحت ۳۵۰ متر مربع در بوستان شریعتی جهت استفاده خدماتی و درمانی احداث شده است .

وی اظهار کرد: زمین بازی ویژه کودکان و بزرگسالان مجهز به دستگاه های ورزشی و بازی جهت استفاده توان یابان در مساحتی بالغ بر یک هزار متر مربع راه اندازی شده است و سرویس بهداشتی موجود در پارک نیز برای توان یابان اصلاح و بازسازی شده است.

وی افزود: تابلوگذاری برای ایمنی و مناسب سازی کتابخانه بوستان جهت استفاده معلولان و جانبازان نیز انجام شده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.