ت
کد خبر: 127553

بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه۴ مناسب سازی شد

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از بازپیرایی و کندوکوب بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در بهار ۹۶ بوستان ها و فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ حسین سیگارودی در این زمینه افزود: به منظور استفاده

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از بازپیرایی و کندوکوب بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در بهار ۹۶ بوستان ها و فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ حسین سیگارودی در این زمینه افزود: به منظور استفاده بهینه شهروندان از اماکن تفریحی از جمله بوستان ها و فضاهای سبز منطقه در سال جدید بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد.
وی گفت: در این طرح بزرگراه های امام علی(ع)، رسالت، دماوند، شهیدان صیاد شیرازی، زین الدین، باقری، بابایی و بوستان های صدف، الغدیر، ساحل، یاس فاطمی، لویزان، فرودین، گلشن، آلاله، ارکیده، گلریز، نسترن، تولد، شهید کاظمی، پلیس و … بازپیرایی شد.
سیگارودی در این راستا افزود: در این طرح عملیات طوقه زنی، خشکه زنی، و هرس درختان انجام و بیش از ۴۰۰۰۰ اصله درخت در محلات شمیران نو، جوادیه، مبارک آباد، شیان، حکیمیه، پاسداران ، نارمک، کوهک و … کاشت شد.
معاون خدمات شهری در پایان به کاشت بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در منطقه اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از اقدامات اساسی طرح استقبال از بهار کاشت بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در بوستان های منطقه بود که به سرانجام رسید.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.