ت
کد خبر: 127553

بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه۴ مناسب سازی شد

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از بازپیرایی و کندوکوب بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در بهار ۹۶ بوستان ها و فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ حسین سیگارودی در این زمینه افزود: به منظور استفاده

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از بازپیرایی و کندوکوب بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در بهار ۹۶ بوستان ها و فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ حسین سیگارودی در این زمینه افزود: به منظور استفاده بهینه شهروندان از اماکن تفریحی از جمله بوستان ها و فضاهای سبز منطقه در سال جدید بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد.
وی گفت: در این طرح بزرگراه های امام علی(ع)، رسالت، دماوند، شهیدان صیاد شیرازی، زین الدین، باقری، بابایی و بوستان های صدف، الغدیر، ساحل، یاس فاطمی، لویزان، فرودین، گلشن، آلاله، ارکیده، گلریز، نسترن، تولد، شهید کاظمی، پلیس و … بازپیرایی شد.
سیگارودی در این راستا افزود: در این طرح عملیات طوقه زنی، خشکه زنی، و هرس درختان انجام و بیش از ۴۰۰۰۰ اصله درخت در محلات شمیران نو، جوادیه، مبارک آباد، شیان، حکیمیه، پاسداران ، نارمک، کوهک و … کاشت شد.
معاون خدمات شهری در پایان به کاشت بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در منطقه اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از اقدامات اساسی طرح استقبال از بهار کاشت بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در بوستان های منطقه بود که به سرانجام رسید.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.