ت
کد خبر: 128054

ترافیک بیشترین دغدغه ی شهروندان منطقه ۳

سرویس وبگردی -

بیشترین پیام های شهروندان منطقه ۳ در سال ۹۵ به موضوعات ترافیکی اختصاص داشته است . به گزارش تجارت نیوز، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸با اعلام این خبر گفت : در سال ۹۵ بیشترین موضوع پیام ها مربوط به پارکبان ها بوده است و مصادیق آن عبارتند از تخلفات پارکبان ، پارکبان غیر

بیشترین پیام های شهروندان منطقه ۳ در سال ۹۵ به موضوعات ترافیکی اختصاص داشته است .

به گزارش تجارت نیوز، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸با اعلام این خبر گفت : در سال ۹۵ بیشترین موضوع پیام ها مربوط به پارکبان ها بوده است و مصادیق آن عبارتند از تخلفات پارکبان ، پارکبان غیر مجاز، عدم رعایت نرخ مصوب و برخورد پارکبان بوده است .

جعفریان در ادامه خاطر نشان کرد: طی سال ۹۵ تعداد ۲۰۸۷ پیام به کارتابل سامانه ۱۸۸۸ منطقه ۳ ارسال شده است که سهم پیام های انتقادی و شکایتی۹۴ درصد و سهم تقدیر و تشکر ۶ درصد بوده است.

وی با بیان اینکه پیام های سال ۹۵ نسبت به سال مشابه ۱۳درصد کاهش داشته است افزود: پیام های تقدیر و تشکر سال ۹۵ نسبت به سال گذشته ۳۴ درصد افزایش داشته است.

جعفریان در ادامه یادآور شد: تعمیر و نگهداری پل عابر پیاده ، تغییر کاربری مسکونی به تجاری و اداری ، سد معبر دستفروشان و آلودگی ها و مزاحمت

های ناشی از ساخت و ساز شهرسازی از دیگر مصادیق پیام های انتقادی و شکایتی بوده است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.