بیشترین پیام های شهروندان منطقه ۳ در سال ۹۵ به موضوعات ترافیکی اختصاص داشته است . به گزارش تجارت نیوز، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸با اعلام این خبر گفت : در سال ۹۵ بیشترین موضوع پیام ها مربوط به پارکبان ها بوده است و مصادیق آن عبارتند از تخلفات پارکبان ، پارکبان غیر

بیشترین پیام های شهروندان منطقه ۳ در سال ۹۵ به موضوعات ترافیکی اختصاص داشته است .

به گزارش تجارت نیوز، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸با اعلام این خبر گفت : در سال ۹۵ بیشترین موضوع پیام ها مربوط به پارکبان ها بوده است و مصادیق آن عبارتند از تخلفات پارکبان ، پارکبان غیر مجاز، عدم رعایت نرخ مصوب و برخورد پارکبان بوده است .

جعفریان در ادامه خاطر نشان کرد: طی سال ۹۵ تعداد ۲۰۸۷ پیام به کارتابل سامانه ۱۸۸۸ منطقه ۳ ارسال شده است که سهم پیام های انتقادی و شکایتی۹۴ درصد و سهم تقدیر و تشکر ۶ درصد بوده است.

وی با بیان اینکه پیام های سال ۹۵ نسبت به سال مشابه ۱۳درصد کاهش داشته است افزود: پیام های تقدیر و تشکر سال ۹۵ نسبت به سال گذشته ۳۴ درصد افزایش داشته است.

جعفریان در ادامه یادآور شد: تعمیر و نگهداری پل عابر پیاده ، تغییر کاربری مسکونی به تجاری و اداری ، سد معبر دستفروشان و آلودگی ها و مزاحمت

های ناشی از ساخت و ساز شهرسازی از دیگر مصادیق پیام های انتقادی و شکایتی بوده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.