رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۸ عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده

رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۸ عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده است مشکل ترافیکی خاصی ایجاد نمی شود.
سرهنگ حسنوند ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده به همت شهرداری منطقه ۶ اصلاح هندسی های خوبی در سطح منطقه صورت گرفته که به کاهش بارترافیکی کمک می کند.
سرهنگ حسنوند با اشاره به نصب پل عابر در میدان فاطمی گفت: با تکمیل فرآیند احداث پل عابر مسافرین مترو به راحتی از خیابان فاطمی عبور کرده و بار ترافیکی ایجاد شده در آن محدوده به منظور عبور عابرین پیاده کاهش می یابد.
رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران ادامه داد: باکاهش بار ترافیکی محدوده خیابان فاطمی بار ترافیکی خیابان مطهری و ولیعصر نیز کاهش می یابد.
سرهنگ حسنوند همچنین به اصلاح هندسی محدوده میدان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پارک خودرو در محدوده میدان ولیعصر(عج) ساماندهی می شود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.