ت
کد خبر: 127759

ترافیک قلب تهران در شرایط عادی قرار دارد

سرویس وبگردی -

رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۸ عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده

رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۸ عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده است مشکل ترافیکی خاصی ایجاد نمی شود.
سرهنگ حسنوند ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده به همت شهرداری منطقه ۶ اصلاح هندسی های خوبی در سطح منطقه صورت گرفته که به کاهش بارترافیکی کمک می کند.
سرهنگ حسنوند با اشاره به نصب پل عابر در میدان فاطمی گفت: با تکمیل فرآیند احداث پل عابر مسافرین مترو به راحتی از خیابان فاطمی عبور کرده و بار ترافیکی ایجاد شده در آن محدوده به منظور عبور عابرین پیاده کاهش می یابد.
رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران ادامه داد: باکاهش بار ترافیکی محدوده خیابان فاطمی بار ترافیکی خیابان مطهری و ولیعصر نیز کاهش می یابد.
سرهنگ حسنوند همچنین به اصلاح هندسی محدوده میدان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پارک خودرو در محدوده میدان ولیعصر(عج) ساماندهی می شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.