ت
کد خبر: 128317

توسعه ۳۰۰۰ مترمربع از شبکه آبرسانی شمال شرق تهران

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از تکمیل شبکه آب رسانی منطقه خبر داد و گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری منظم فضاهای سبز شهری بیش از ۳۰۰۰ مترمربع از شبکه آب رسانی منطقه لوله گذاری شد. به گزارش  تجارت نیوز، حسین سیگارودی در این زمینه گفت: در ادامه

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از تکمیل شبکه آب رسانی منطقه خبر داد و گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری منظم فضاهای سبز شهری بیش از ۳۰۰۰ مترمربع از شبکه آب رسانی منطقه لوله گذاری شد.
به گزارش  تجارت نیوز، حسین سیگارودی در این زمینه گفت: در ادامه طرح آسمان آبی زمین پاک و توسعه و تکمیل شبکه آب رسانی در منطقه بیش از ۲۵۰۰ مترمربع از اراضی منطقه در بزرگراه امام علی(ع) ، ۸۰۰ مترمربع در رفیوژ بزرگراه شهید صیاد شیرازی و ۳۶۰ مترمربع در شهرک گلستان لوله گذاری شد.
وی افزود: این عملیات در فصل بهار و زمان مناسب کاشت درخت و درختچه ها به بالا بردن سرانه فضای سبز منطقه کمک خواهد کرد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.06)
4,970,250
2,750
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.08)
37,400
30
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.