معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از تکمیل شبکه آب رسانی منطقه خبر داد و گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری منظم فضاهای سبز شهری بیش از ۳۰۰۰ مترمربع از شبکه آب رسانی منطقه لوله گذاری شد. به گزارش  تجارت نیوز، حسین سیگارودی در این زمینه گفت: در ادامه

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از تکمیل شبکه آب رسانی منطقه خبر داد و گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری منظم فضاهای سبز شهری بیش از ۳۰۰۰ مترمربع از شبکه آب رسانی منطقه لوله گذاری شد.
به گزارش  تجارت نیوز، حسین سیگارودی در این زمینه گفت: در ادامه طرح آسمان آبی زمین پاک و توسعه و تکمیل شبکه آب رسانی در منطقه بیش از ۲۵۰۰ مترمربع از اراضی منطقه در بزرگراه امام علی(ع) ، ۸۰۰ مترمربع در رفیوژ بزرگراه شهید صیاد شیرازی و ۳۶۰ مترمربع در شهرک گلستان لوله گذاری شد.
وی افزود: این عملیات در فصل بهار و زمان مناسب کاشت درخت و درختچه ها به بالا بردن سرانه فضای سبز منطقه کمک خواهد کرد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.