ت
کد خبر: 128566

حذف زواید بصری و رفع سد معبر مصالح ساختمانی در شمال شرق تهران

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در منطقه خبر داد و گفت: چهره شهر با حذف زواید بصری زیباتر و آراسته تر خواهد شد. به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در منطقه خبر داد و گفت: چهره شهر با حذف زواید بصری زیباتر و آراسته تر خواهد شد.
به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح ساختمانی در معابر پیاده و سواره رو و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای شهروندان و ادامه طرح آسمان آبی زمین پاک در طرحی فوری رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این عملیات می توان به جمع آوری تابلوهای فرسوده و قدیمی، تابلوهای بلا استفاده که در کنار معابر و یا باغچه ها رها شده اند، شعار نویسی های غیر مجاز و مازاد بر دیوارهای شهری و رفع نخاله های ساختمانی اشاره داشت.
معاون خدمات شهری منطقه در ادامه افزود: این موارد هر روزه با کنترل همکاران انجام شده و در صورت مشاهده پیگیری خواهد شد.
سیگارودی در پایان گفت: این طرح که براساس پیام های ۱۳۷ در اولویت انجام قرار دارد، به موجب آسایش و ایمنی شهروندان و رضایت هرچه بیشتر آنها اجرایی شده است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.07)
4,971,000
3,500
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.08)
37,400
30
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.