معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در منطقه خبر داد و گفت: چهره شهر با حذف زواید بصری زیباتر و آراسته تر خواهد شد. به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در منطقه خبر داد و گفت: چهره شهر با حذف زواید بصری زیباتر و آراسته تر خواهد شد.
به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح ساختمانی در معابر پیاده و سواره رو و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای شهروندان و ادامه طرح آسمان آبی زمین پاک در طرحی فوری رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این عملیات می توان به جمع آوری تابلوهای فرسوده و قدیمی، تابلوهای بلا استفاده که در کنار معابر و یا باغچه ها رها شده اند، شعار نویسی های غیر مجاز و مازاد بر دیوارهای شهری و رفع نخاله های ساختمانی اشاره داشت.
معاون خدمات شهری منطقه در ادامه افزود: این موارد هر روزه با کنترل همکاران انجام شده و در صورت مشاهده پیگیری خواهد شد.
سیگارودی در پایان گفت: این طرح که براساس پیام های ۱۳۷ در اولویت انجام قرار دارد، به موجب آسایش و ایمنی شهروندان و رضایت هرچه بیشتر آنها اجرایی شده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.