ت
کد خبر: 128465

خدمات رایگان پزشکی در بوستان رازی

سرویس وبگردی -

در آستانه فرا رسیدن ماه اردیبهشت و هفته سلامت؛ یک تا هفت اردیبهشت “جشنواره سلامت” با ارائه خدمات رایگان پزشکی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ تهران در پارک رازی برگزار خواهد شد. به گزارش تجارت نیوز،سید عباس طباطبایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر در ارتباط با “جشنواره سلامت” گفت:

در آستانه فرا رسیدن ماه اردیبهشت و هفته سلامت؛ یک تا هفت اردیبهشت “جشنواره سلامت” با ارائه خدمات رایگان پزشکی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ تهران در پارک رازی برگزار خواهد شد.
به گزارش تجارت نیوز،سید عباس طباطبایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر در ارتباط با “جشنواره سلامت” گفت: این جشنواره با مشارکت سازمان های مردم نهاد فعال در زمینه سلامت و انجمن ها و موسسات همچون موسسه خیریه کهریزک، انجمن ناشنوایان و مرکز غذا و دارو برگزار می شود و تلاش شده است تا با برگزاری نشست ها و سمینارهای آموزشی دانش و آگاهی شهروندان در حوزه سلامت ارتقاء یابد.
طباطبایی در ارتباط با خدمات پیش بینی شده در این جشنواره افزود: در محل پارک رازی غرفه های سلامت برپا می شود و مشاوره های پزشکی در زمینه فیزیوتراپی،توانبخشی و تغذیه به شهروندان ارائه خواهد شد.
اوخاطر نشان کرد: طی این هفته خدمات رایگان در زمینه قند خون، فشار خون و غربالگری به شهروندان ارائه خواهد شد .
این مقام مسئول همچنین در ارتباط با سایر برنامه های پیش بینی شده در هفته سلامت از برگزاری همایش منطقه ای خانواده و سلامت روان در بیمارستان روزبه خبر داد.
بوستان رازی در خیابان کارگر جنوبی – خیابان قزوین قرار دارد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.