در آستانه فرا رسیدن ماه اردیبهشت و هفته سلامت؛ یک تا هفت اردیبهشت “جشنواره سلامت” با ارائه خدمات رایگان پزشکی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ تهران در پارک رازی برگزار خواهد شد. به گزارش تجارت نیوز،سید عباس طباطبایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر در ارتباط با “جشنواره سلامت” گفت:

در آستانه فرا رسیدن ماه اردیبهشت و هفته سلامت؛ یک تا هفت اردیبهشت “جشنواره سلامت” با ارائه خدمات رایگان پزشکی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ تهران در پارک رازی برگزار خواهد شد.
به گزارش تجارت نیوز،سید عباس طباطبایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اعلام این خبر در ارتباط با “جشنواره سلامت” گفت: این جشنواره با مشارکت سازمان های مردم نهاد فعال در زمینه سلامت و انجمن ها و موسسات همچون موسسه خیریه کهریزک، انجمن ناشنوایان و مرکز غذا و دارو برگزار می شود و تلاش شده است تا با برگزاری نشست ها و سمینارهای آموزشی دانش و آگاهی شهروندان در حوزه سلامت ارتقاء یابد.
طباطبایی در ارتباط با خدمات پیش بینی شده در این جشنواره افزود: در محل پارک رازی غرفه های سلامت برپا می شود و مشاوره های پزشکی در زمینه فیزیوتراپی،توانبخشی و تغذیه به شهروندان ارائه خواهد شد.
اوخاطر نشان کرد: طی این هفته خدمات رایگان در زمینه قند خون، فشار خون و غربالگری به شهروندان ارائه خواهد شد .
این مقام مسئول همچنین در ارتباط با سایر برنامه های پیش بینی شده در هفته سلامت از برگزاری همایش منطقه ای خانواده و سلامت روان در بیمارستان روزبه خبر داد.
بوستان رازی در خیابان کارگر جنوبی – خیابان قزوین قرار دارد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.