ت
کد خبر: 128666

زیبا سازی خیابان امام خمینی (ره) با الهام از باران

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: خیابان امام خمینی(ره) حد فاصل خیابان کمالی تا میدان حر با استفاده از نشان های نوری و الهام از ابر و باران زیباسازی می شود. به گزارش تجارت نیوز، امیر حسین عساری در این باره گفت: در این طرح نشانه هایی با موضوع ابر و

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: خیابان امام خمینی(ره) حد فاصل خیابان کمالی تا میدان حر با استفاده از نشان های نوری و الهام از ابر و باران زیباسازی می شود.
به گزارش تجارت نیوز، امیر حسین عساری در این باره گفت: در این طرح نشانه هایی با موضوع ابر و بارش باران با استفاده از ریسه های نوری تا ۳ ماه آینده انجام می شود.
به گفته عساری ساخت سرویس بهداشتی پارک در دست بهسازی امیریه در میدان راه آهن هم یکی دیگر از اقدامات در دست انجام زیباسازی منطقه است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.