ت
کد خبر: 127839

سازمان استاندارد حامی واحدهای تولیدی

سرویس وبگردی -

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران پس از بازدید از کارخانه لبنیات غرب کشور گفت: سازمان استاندارد حامی و یاور واحدهای تولیدی است. به گزارش تجارت نیوز نیره پیروزبخت ؛ ثبات بازار محصولات لبنی را در گرو نظارت های سازمان ملی استاندارد ایران دانست. واحد تولیدی پگاه در استان همدان، بزرگترین تولید کننده شیر و فرآورده

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران پس از بازدید از کارخانه لبنیات غرب کشور گفت: سازمان استاندارد حامی و یاور واحدهای تولیدی است.
به گزارش تجارت نیوز نیره پیروزبخت ؛ ثبات بازار محصولات لبنی را در گرو نظارت های سازمان ملی استاندارد ایران دانست.
واحد تولیدی پگاه در استان همدان، بزرگترین تولید کننده شیر و فرآورده های لبنی درغرب کشور، دارای ۱۲ نشان استاندارد ملی و ۶ نشان ملی ایمنی و سلامت برای محصولات تولیدی است.
همچنین پس از طی مراحل بازرسی دقیق، تامین الزامات استاندارد ملی و برقراری نظام کیفیت مطلوب و تصویب در کمیته علائم اداره کل استاندارد استان تهران، نخستین پروانه استاندارد خدمات هتل در کشور بر اساس استاندارد ملی ۱۸۳۹۵ برای یکی از هتل های ۴ ستاره مجموعه پارسیان در استان تهران صادر شد.
پرویز درویش، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات با اعلام این خبر افزود: این استاندارد ملی با عنوان خدمات الزامی هتل های ۱ الی ۵ ستاره در سال ۱۳۹۳ با همکاری مشترک سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه هتلداری کشور و متخصصان موضوع با بهره گیری از آخرین استانداردهای بین المللی و ملاحظات فرهنگی و ملی کشور تدوین شد و با تلاش و پیگیری و تامین زیرساخت های اجرایی آن، در اواخر سال گذشته با صدور نخستین پروانه استاندارد، وارد فاز عملیاتی شد.
وی افزود: با توجه به استقبال از این استاندارد ملی و درخواست متقاضیان دریافت پروانه، شاهد بهبود کیفیت خدمت رسانی در صنعت هتلداری، افزایش رضایتمندی دریافت کنندگان این خدمت به خصوص گردشگران داخلی و بین المللی و تاثیر مثبت بر شاخص های گردشگری در کشور خواهیم بود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.1)
4,972,500
5,000
سکه امامی (%0.1)
12,067,500
12,500
دلار (%0.16)
37,370
60
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.