با کاشت حدود یک میلیون پیاز لاله در بوستان های شریعتی ،ملت و باغ ایرانی شهروندان شاهد شکوفایی لاله های رنگارنگ در فصل بهار در این بوستان ها خواهند بود. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ ، سید محمد رضا موسوی معاون فضای سبز و محیط زیست اظهار داشت : لاله های بهاری در۰

با کاشت حدود یک میلیون پیاز لاله در بوستان های شریعتی ،ملت و باغ ایرانی شهروندان شاهد شکوفایی لاله های رنگارنگ در فصل بهار در این بوستان ها خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ ، سید محمد رضا موسوی معاون فضای سبز و محیط زیست اظهار داشت : لاله های بهاری در۰ ۲ رنگ و رقم درسطح بوستان ها و معابر این منطقه کاشته شده است که با مراقبت های لازم در فروردین ماه شروع به گل دهی کرده و تا نیمه های اردیبهشت ماه تداوم دارد .

وی در ادامه با اشاره به اینکه این باغ ها همچون سال های گذشته پذیرای عموم شهروندان است تصریح کرد: در سال های گذشته این باغ ها با استقبال جمع کثیری از شهروندان مواجه شد که از اقصی نقاط شهر تهران به این بوستان ها آمدند.

موسوی با اشاره به اینکه پیاز گل لاله در فصل بهار می روید ولی امکان نگهداری و استفاده مجدد آن طی چند سال متوالی وجود دارد افزود: از دیر باز تا کنون ایرانیان این گل را به خاطرایرانی بودن، راست قامتی و زیبایی منحصر به فردش در فرهنگ غنی خود به عنوان سمبل و نشانه پذیرفتند .

استقبال شهروندان از بوستان های بزرگ شمال تهران

بوستان های منطقه ۳ تهران در ۱۳ فروردین سال جاری نیز میزبان شهروندان از اقصی نقاط شهر بودند.

سید محمد رضا موسوی معاون فضای سبز و محیط زیست این منطقه گفت : بوستان های ملت ،شریعتی ،باغ ایرانی ، آب و آتش ، طالقانی و بهشت مادران میزبان بیشترین تعداد از شهروندان در روز طبیعت بودند.

وی با اشاره به اینکه این بوستان ها در پایان روز ۱۳ فروردین با همیاری و مشارکت شهروندان پاکسازی شد تصریح کرد: از سوی دیگر نماز جماعت نیز در بوستان های بزرگ منطقه برپا شد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.