رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به استقبال شهروندان از بوستان لاله بعد از تعطیلات نوروز گفت: در پاییز سال گذشته بالغ بر صد هزار پیاز لاله و نرگس در بوستان لاله کاشته شد که این روزها با گل دادن پیازهای لاله در کنار گل های نرگس، بوستان لاله فضای دل انگیزی

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به استقبال شهروندان از بوستان لاله بعد از تعطیلات نوروز گفت: در پاییز سال گذشته بالغ بر صد هزار پیاز لاله و نرگس در بوستان لاله کاشته شد که این روزها با گل دادن پیازهای لاله در کنار گل های نرگس، بوستان لاله فضای دل انگیزی را به خود گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، عباس مافی با اشاره به اینکه عمر گل های لاله تا ۱۴ روز است گفت: از شهروندان دعوت می شود تا با حضور در پارک لاله از جذابیت های بصری ایجاد شده بهره ببرند.

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ تصریح کرد: ۷۰ هزار پیاز لاله در ورودی شرقی و غربی پارک و ضلع شرقی آبنمای مرکزی گل داده اند.

مافی با اشاره به اینکه طی ایام نوروز حتی ده پیاز لاله هم آسیب ندید ادامه داد: در روز طبیعت نیز شهروندان با حضور در بوستان لاله از طراوت و زیبایی گل های لاله بهره بردند.

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ همچنین از کاشت صد هزار گل لاله و نرگس در سایر بوستان های منطقه خبر داد و گفت: بوستان ساعی، بوستان هنرمندان، بوستان قزل قلعه، بوستان شفق و اراضی عباس آباد نیز با گل دادن پیازهای لاله زیبایی خاصی به خود گرفته اند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.