ت
کد خبر: 127736

فضای دل انگیز بوستان لاله با گل دادن صد هزار پیاز لاله و نرگس

سرویس وبگردی -

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به استقبال شهروندان از بوستان لاله بعد از تعطیلات نوروز گفت: در پاییز سال گذشته بالغ بر صد هزار پیاز لاله و نرگس در بوستان لاله کاشته شد که این روزها با گل دادن پیازهای لاله در کنار گل های نرگس، بوستان لاله فضای دل انگیزی

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به استقبال شهروندان از بوستان لاله بعد از تعطیلات نوروز گفت: در پاییز سال گذشته بالغ بر صد هزار پیاز لاله و نرگس در بوستان لاله کاشته شد که این روزها با گل دادن پیازهای لاله در کنار گل های نرگس، بوستان لاله فضای دل انگیزی را به خود گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، عباس مافی با اشاره به اینکه عمر گل های لاله تا ۱۴ روز است گفت: از شهروندان دعوت می شود تا با حضور در پارک لاله از جذابیت های بصری ایجاد شده بهره ببرند.

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ تصریح کرد: ۷۰ هزار پیاز لاله در ورودی شرقی و غربی پارک و ضلع شرقی آبنمای مرکزی گل داده اند.

مافی با اشاره به اینکه طی ایام نوروز حتی ده پیاز لاله هم آسیب ندید ادامه داد: در روز طبیعت نیز شهروندان با حضور در بوستان لاله از طراوت و زیبایی گل های لاله بهره بردند.

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ همچنین از کاشت صد هزار گل لاله و نرگس در سایر بوستان های منطقه خبر داد و گفت: بوستان ساعی، بوستان هنرمندان، بوستان قزل قلعه، بوستان شفق و اراضی عباس آباد نیز با گل دادن پیازهای لاله زیبایی خاصی به خود گرفته اند.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.09)
4,972,000
4,500
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.