ت
کد خبر: 128320

لایروبی ۷۳۷۰ متر از کانال های منطقه ۶ تهران

سرویس وبگردی -

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از پاکسازی و لایروبی ۳۷ حوضچه اصلی از معابر قلب پایتخت خبر داد و گفت: همچنین در راستای طرح استقبال از بهار و به منظور تسهیل هدایت آب های سطحی هفت هزار و سیصد و هفتاد متر از کانال های سطح منطقه لایروبی شد. به گزارش

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از پاکسازی و لایروبی ۳۷ حوضچه اصلی از معابر قلب پایتخت خبر داد و گفت: همچنین در راستای طرح استقبال از بهار و به منظور تسهیل هدایت آب های سطحی هفت هزار و سیصد و هفتاد متر از کانال های سطح منطقه لایروبی شد.

به گزارش تجارت نیوز، افشین خدامی با اشاره به حفر ۳ چاه جذبی در سطح منطقه اضافه کرد: این سه چاه در خیابان فکوری، خیابان ۱۳ کارگر و خیابان چهارم احمد قصیر حفر شده است.

خدامی در ادامه از احداث کانال زهکش در خیابان هشتم گاندی به متراژ ۶۰ مترمکعب خبر داد و گفت: لایروبی کانال ترابنده از خیابان ولیعصر تا وزرا به مساحت پنجاه مترمکعب صورت گرفته است.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به ویژه برنامه های اداره مسیلها و قنوات درسال جدید افزود: بازسازی و لایروبی قنات های موجود در سطح منطقه از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده است.

خدامی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از بروز آبگرفتگی معابر و در راستای ضرورت تسهیل در رفت و آمد شهروندان، کلیه کانال ها، مسیل ها و انهار سطح منطقه لایروبی و پاکسازی می شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.