معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه دو از مشارکت و استقبال خوب شهروندان از برنامه های مدیریت پسماند منطقه دو خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت : اداره مدیریت پسماند شهرداری منطقه دو، در بوستان‌های پرواز، پردیسان شمالی و جنوبی، نهج البلاغه فاز ۱

معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه دو از مشارکت و استقبال خوب شهروندان از برنامه های مدیریت پسماند منطقه دو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت : اداره مدیریت پسماند شهرداری منطقه دو، در بوستان‌های پرواز، پردیسان شمالی و جنوبی، نهج البلاغه فاز ۱ ، ۲ و همچنین ورودی میدان همادر روز ۱۳ فروردین برنامه ‌های ویژه‌ای را اجرا کرد.
جعفری با اشاره به نقش موثر گروه های مردمی در تحقق آسمان آبی و زمین پاک خاطر نشان کرد : اداره مدیریت پسماند شهرداری منطقه دو با برنامه ریزی جهت مدیریت پسماندهای خشک در روز طبیعت و جلب مشارکت هرچه بیشتر شهروندان با استقرار غرفه های دریافت پسماند خشک و نیز توزیع کیسه آبی تجدید پذیر توسط کارشناسان اطلاع رسانی و متصدیان غرف اقدام نمود.
جعفری افزود: حضور کارشناسان اطلاع رسانی اداره مدیریت پسماند منطقه در بوستان های نهج البلاغه فاز ۱ و ۲، پرواز، پردیسان شمالی و جنوبی جهت اطلاع رسانی و آموزش طرح تفکیک از مبدا، حضور گروههای نمایشی موزیکال با موضوع اهمیت تفکیک زباله‌تر و خشک ، برپایی غرفه های دریافت پسماندهای خشک از شهروندان ، برگزاری سامانه نشاط ، طرح تحویل سبزه و اهداء جوایز و برگزاری ایستگاه های نقاشی از جمله برنامه های اجرا شده در روز طبیعت و توزیع اقلام آموزشی و فرهنگی بین شهروندان به همراه کیسه های مخصوص پسماند از دیگر برنامه های تشویقی این اداره در جهت جلب مشارکت های مردمی بوده است

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.