ت
کد خبر: 128087

مهار آبگرفتگی های احتمالی در معابر شمال شرق تهران

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح فوریتی لایروبی و پاکسازی مسیل ها و کانال ها خبر داد و گفت: با آغاز نخستین بارش های بهاری معابر برای تردد شهروندان باز است. به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: با توجه به افزایش بارش های بهاری و به منظور

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح فوریتی لایروبی و پاکسازی مسیل ها و کانال ها خبر داد و گفت: با آغاز نخستین بارش های بهاری معابر برای تردد شهروندان باز است.
به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: با توجه به افزایش بارش های بهاری و به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی در سطح معابر، طرح فوریتی لایروبی و رسوب برداری کانال ها و مسیل ها در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.
وی افزود: در حال حاضر ۴ مسیل و ۱۸ کانال فعال منطقه پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری شده است.
معاون خدمات شهری منطقه در ادامه گفت: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و طغیان احتمالی کانال ها و سهولت تردد عابران پیاده، طی ۲ مرحله این طرح فوریتی در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری اجرا خواهد شد.
وی اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی از منطقه را عامل مهمی در کاهش مشکلات آبگرفتگی دانست و در پایان افزود: در این پروژه بیش از ۱۵۰ هکتار از فضاهای زیرزمینی منطقه بهسازی می شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.