معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح فوریتی لایروبی و پاکسازی مسیل ها و کانال ها خبر داد و گفت: با آغاز نخستین بارش های بهاری معابر برای تردد شهروندان باز است. به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: با توجه به افزایش بارش های بهاری و به منظور

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح فوریتی لایروبی و پاکسازی مسیل ها و کانال ها خبر داد و گفت: با آغاز نخستین بارش های بهاری معابر برای تردد شهروندان باز است.
به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: با توجه به افزایش بارش های بهاری و به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی در سطح معابر، طرح فوریتی لایروبی و رسوب برداری کانال ها و مسیل ها در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.
وی افزود: در حال حاضر ۴ مسیل و ۱۸ کانال فعال منطقه پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری شده است.
معاون خدمات شهری منطقه در ادامه گفت: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و طغیان احتمالی کانال ها و سهولت تردد عابران پیاده، طی ۲ مرحله این طرح فوریتی در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری اجرا خواهد شد.
وی اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی از منطقه را عامل مهمی در کاهش مشکلات آبگرفتگی دانست و در پایان افزود: در این پروژه بیش از ۱۵۰ هکتار از فضاهای زیرزمینی منطقه بهسازی می شود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.