ت
کد خبر: 127820

نخستین نشان استاندارد تشویقی خدمات هتل در کشور اعطا شد

سرویس وبگردی -

پس از طی مراحل بازرسی دقیق، تامین الزامات استاندارد ملی و برقراری نظام کیفیت مطلوب و تصویب در کمیته علائم اداره کل استاندارد استان تهران، نخستین پروانه استاندارد خدمات هتل در کشور بر اساس استاندارد ملی ۱۸۳۹۵ برای یکی از هتل های ۴ ستاره مجموعه پارسیان در استان تهران صادر شد. به گزارش سازمان ملی

پس از طی مراحل بازرسی دقیق، تامین الزامات استاندارد ملی و برقراری نظام کیفیت مطلوب و تصویب در کمیته علائم اداره کل استاندارد استان تهران، نخستین پروانه استاندارد خدمات هتل در کشور بر اساس استاندارد ملی ۱۸۳۹۵ برای یکی از هتل های ۴ ستاره مجموعه پارسیان در استان تهران صادر شد.

به گزارش سازمان ملی استاندارد ایران، پرویز درویش، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات با اعلام این خبر افزود: این استاندارد ملی با عنوان خدمات الزامی هتل های ۱ الی ۵ ستاره در سال ۱۳۹۳ با همکاری مشترک سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه هتلداری کشور و متخصصان موضوع با بهره گیری از آخرین استانداردهای بین المللی و ملاحظات فرهنگی و ملی کشور تدوین شد و با تلاش و پیگیری و تامین زیرساخت های اجرایی آن، در اواخر سال گذشته با صدور نخستین پروانه استاندارد، وارد فاز عملیاتی شد.

وی افزود: با توجه به استقبال صورت گرفته از این استاندارد ملی و درخواست متقاضیان دریافت پروانه، شاهد بهبود کیفیت خدمت رسانی در صنعت هتلداری، افزایش رضایتمندی دریافت کنندگان این خدمت به خصوص گردشگران داخلی و بین المللی و تاثیر مثبت بر شاخص های گردشگری در کشور خواهیم بود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.