پس از طی مراحل بازرسی دقیق، تامین الزامات استاندارد ملی و برقراری نظام کیفیت مطلوب و تصویب در کمیته علائم اداره کل استاندارد استان تهران، نخستین پروانه استاندارد خدمات هتل در کشور بر اساس استاندارد ملی ۱۸۳۹۵ برای یکی از هتل های ۴ ستاره مجموعه پارسیان در استان تهران صادر شد. به گزارش سازمان ملی

پس از طی مراحل بازرسی دقیق، تامین الزامات استاندارد ملی و برقراری نظام کیفیت مطلوب و تصویب در کمیته علائم اداره کل استاندارد استان تهران، نخستین پروانه استاندارد خدمات هتل در کشور بر اساس استاندارد ملی ۱۸۳۹۵ برای یکی از هتل های ۴ ستاره مجموعه پارسیان در استان تهران صادر شد.

به گزارش سازمان ملی استاندارد ایران، پرویز درویش، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات با اعلام این خبر افزود: این استاندارد ملی با عنوان خدمات الزامی هتل های ۱ الی ۵ ستاره در سال ۱۳۹۳ با همکاری مشترک سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه هتلداری کشور و متخصصان موضوع با بهره گیری از آخرین استانداردهای بین المللی و ملاحظات فرهنگی و ملی کشور تدوین شد و با تلاش و پیگیری و تامین زیرساخت های اجرایی آن، در اواخر سال گذشته با صدور نخستین پروانه استاندارد، وارد فاز عملیاتی شد.

وی افزود: با توجه به استقبال صورت گرفته از این استاندارد ملی و درخواست متقاضیان دریافت پروانه، شاهد بهبود کیفیت خدمت رسانی در صنعت هتلداری، افزایش رضایتمندی دریافت کنندگان این خدمت به خصوص گردشگران داخلی و بین المللی و تاثیر مثبت بر شاخص های گردشگری در کشور خواهیم بود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.