ت
کد خبر: 128462

هجمه های انتخاباتی مانع خدمتگزاری به مردم نشود

سرویس وبگردی -

شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده از سوی شهرداری تهران طی یک دهه گذشته بی نظیر بوده است گفت: به خاطر نزدیک بودن به زمان انتخابات ممکن است این زحمات آنچنان که باید قدر نهاده نشود اما ما هیچ کاری جز خدمت به مردم نداریم و باید مراقب باشیم هجمه های

شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده از سوی شهرداری تهران طی یک دهه گذشته بی نظیر بوده است گفت: به خاطر نزدیک بودن به زمان انتخابات ممکن است این زحمات آنچنان که باید قدر نهاده نشود اما ما هیچ کاری جز خدمت به مردم نداریم و باید مراقب باشیم هجمه های انتخاباتی مانع خدمتگزاری به مردم نشود .

به گزارش تجارت نیوز، عظیم بابایی در بازدید از ادارات منطقه و در جمع کارکنان گفت: فرصتی که برای خدمت رسانی در اختیار ما قرار گرفته است باید اجر نهیم و از هیچ خدمتی برای مردم کوتاهی نکنیم.

بابایی با بیان اینکه مردم ما قدرشناس هستند، گفت: این مردم، مردم زمان جنگ و انقلاب هستند و هرجا که به آن ها خدمتی ارائه شود به خوبی آن را دیده و سپاسگزار آن هستند.

شهردار منطقه ۶ اضافه کرد: باید از این جو برای خدمت به مردم بهره برده و محیط آرام و پر آسایشی را برای زندگی شهروندان مهیا کنیم.

بابایی با تاکید بر آنکه خدمت به مردم یک عنایت الهی است، اضافه کرد: با همت عالی شما ان شاء الله کارنامه خوبی داشته باشیم.

او با بیان اینکه نباید سستی در خدمت رسانی به مردم در شما ریشه بدواند، گفت: لازم است آگاه بوده و به رسالتی که ملت به امانت به ما سپرده اند توجه داشته و خدمتگزار باشیم.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.