به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) از پدران شهدا در منطقه ۳ تهران تقدیر می شود. مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه امام علی (ع) در ابعاد مختلف زندگی فردی واجتماعی بهترین الگو برای تمام انسان‌هاست و باید این الگو را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم

به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) از پدران شهدا در منطقه ۳ تهران تقدیر می شود.

مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه امام علی (ع) در ابعاد مختلف زندگی فردی واجتماعی بهترین الگو برای تمام انسان‌هاست و باید این الگو را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم تصریح کرد: از ۱۹ تا ۲۴ فروردین ماه ویژه برنامه هایی به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد حضرت علی (ع) و اعتکاف، ویژه برنامه هایی در محلات و مساجد این منطقه برگزار می شود.

پیرهادی خاطر نشان کرد: تقدیر از پدران شهدا و کارگران نمونه ،برگزاری جشن میلاد ،نمایشگاه عکس از عتبات عالیات با محوریت نجف اشرف ، ایستگاههای صلواتی و قرائت زیارت امین اله در سراهای محلات و مساجد همزمان با ایام میلاد نور برگزار می شود.

وی همچنین از همکاری در برگزاری مراسم اعتکاف در ۷ مسجد خبر داد و اظهار داشت : از سوی دیگر همزمان با وفات حضرت زینب (س) از همسران فداکار جانبازان و ایثارگران تقدیر می شود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.