ت
کد خبر: 127784

پدران شهدا در منطقه ۳ تقدیر می شوند

سرویس وبگردی -

به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) از پدران شهدا در منطقه ۳ تهران تقدیر می شود. مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه امام علی (ع) در ابعاد مختلف زندگی فردی واجتماعی بهترین الگو برای تمام انسان‌هاست و باید این الگو را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم

به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) از پدران شهدا در منطقه ۳ تهران تقدیر می شود.

مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه امام علی (ع) در ابعاد مختلف زندگی فردی واجتماعی بهترین الگو برای تمام انسان‌هاست و باید این الگو را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم تصریح کرد: از ۱۹ تا ۲۴ فروردین ماه ویژه برنامه هایی به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد حضرت علی (ع) و اعتکاف، ویژه برنامه هایی در محلات و مساجد این منطقه برگزار می شود.

پیرهادی خاطر نشان کرد: تقدیر از پدران شهدا و کارگران نمونه ،برگزاری جشن میلاد ،نمایشگاه عکس از عتبات عالیات با محوریت نجف اشرف ، ایستگاههای صلواتی و قرائت زیارت امین اله در سراهای محلات و مساجد همزمان با ایام میلاد نور برگزار می شود.

وی همچنین از همکاری در برگزاری مراسم اعتکاف در ۷ مسجد خبر داد و اظهار داشت : از سوی دیگر همزمان با وفات حضرت زینب (س) از همسران فداکار جانبازان و ایثارگران تقدیر می شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.