معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه ۶ مسجد در قلب پایتخت پذیرای معتفکین در روزهای ایام البیض خواهند بود گفت: مسجد جلیلی ، مسجد کوی دانشگاه، مسجد حضرت ابوالفضل ، مسجد ثارالله، مسجد ریحان و مسجد موسی بن الجعفرعلیه السلام میزبان معتکفین خواهند بود. مهرشاد الله ویردی با اشاره

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه ۶ مسجد در قلب پایتخت پذیرای معتفکین در روزهای ایام البیض خواهند بود گفت: مسجد جلیلی ، مسجد کوی دانشگاه، مسجد حضرت ابوالفضل ، مسجد ثارالله، مسجد ریحان و مسجد موسی بن الجعفرعلیه السلام میزبان معتکفین خواهند بود.

مهرشاد الله ویردی با اشاره به استقبال شهروندان از مراسم معنوی اعتکاف گفت: امسال نیزهمچون سنوات گذشته تعداد زیادی از شهروندان مؤمن و ولایی در این مراسم حضور یافته اند.

الله ویردی یادآور شد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و به‌منظور برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم، مساجد از هفته گذشته غبار روبی و آماده پذیرایی از معتفکین شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ گفت: تهیه میان وعده و وعده های غذایی، توزیع بسته های فرهنگی ویژه معتکفین از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

به گزارش تجارت نیوز،براساس اطلاعات ارائه شده  توسط شهرداری منطقه ۶ تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر برای اعتکاف در مساجد منطقه ۶ تهرانثبت نام کردند.

گفتنی است مراسم پر فیض اعتکاف از ۲۲ تا ۲۴ فروردین ماه در مساجد سطح منطقه برگزار می شود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.