ت
کد خبر: 127925

کاشت بیش از ۴۰۰ هزارگل لاله در منطقه ۲

سرویس وبگردی -

شهردار منطقه دو از کاشت ۴۸۹ هزارگل لاله در سطح فضای سبز ، میادین، بوستانها و نواحی نه گانه منطقه دو خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت : جهت پیش رس کردن و گل دهی لاله در فصل بهار، تاکنون ۴۸۹ هزار پیاز لاله

شهردار منطقه دو از کاشت ۴۸۹ هزارگل لاله در سطح فضای سبز ، میادین، بوستانها و نواحی نه گانه منطقه دو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت : جهت پیش رس کردن و گل دهی لاله در فصل بهار، تاکنون ۴۸۹ هزار پیاز لاله در رنگ های متنوع در سطح فضای سبز ، میادین، بوستانها ، خیابانهای اصلی و فرعی منطقه و همچنین در ساختمان شهرداری منطقه دو و نواحی ۹گانه کاشته شده است.
وی افزود : پیاز لاله تا اواخر زمستان رشد کرده و همزمان با تغییر فصل و نوروز سال جدید گل می دهد که در تقارن با آغاز فصل بهار چهره ای زیبا و پرنشاط به معابر و پارکهای سطح منطقه داده است.
نظری شهردار منطقه دو در ادامه افزود: به منظور افزایش سرانه فضای سبز، زیباسازی و گسترش فضاهای سبز شهری و ایجاد چشم اندازی مناسب در سطح منطقه فرشهای گل و طراحی های جدید ایجاد شده است تاپس از شکفته شدن پیازهای لاله همزمان با فصل بهار، شهروندان منطقه ۲ ، شاهد زیباترین جلوه های طبیعت در منطقه باشند.
شهردار منطقه دو خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه فضای سبز منطقه میتوان به تداوم و استمرار کاشت درخت و درختچه در سطح منطقه اشاره کرد.
نظری در پایان با تاکید بر کاهش کاشت گلهای فصلی در منطقه۲، اظهار داشت: سعی ما بر این بوده است که به دنبال اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، از کاشت انبوه گلهای فصلی با ماندگاری کوتاه خودداری کرده و با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسانه گونه های مناسب در سطح منطقه کاشته شود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.