ت
کد خبر: 127925

کاشت بیش از ۴۰۰ هزارگل لاله در منطقه ۲

شهردار منطقه دو از کاشت ۴۸۹ هزارگل لاله در سطح فضای سبز ، میادین، بوستانها و نواحی نه گانه منطقه دو خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت : جهت پیش رس کردن و گل دهی لاله در فصل بهار، تاکنون ۴۸۹ هزار پیاز لاله

شهردار منطقه دو از کاشت ۴۸۹ هزارگل لاله در سطح فضای سبز ، میادین، بوستانها و نواحی نه گانه منطقه دو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت : جهت پیش رس کردن و گل دهی لاله در فصل بهار، تاکنون ۴۸۹ هزار پیاز لاله در رنگ های متنوع در سطح فضای سبز ، میادین، بوستانها ، خیابانهای اصلی و فرعی منطقه و همچنین در ساختمان شهرداری منطقه دو و نواحی ۹گانه کاشته شده است.
وی افزود : پیاز لاله تا اواخر زمستان رشد کرده و همزمان با تغییر فصل و نوروز سال جدید گل می دهد که در تقارن با آغاز فصل بهار چهره ای زیبا و پرنشاط به معابر و پارکهای سطح منطقه داده است.
نظری شهردار منطقه دو در ادامه افزود: به منظور افزایش سرانه فضای سبز، زیباسازی و گسترش فضاهای سبز شهری و ایجاد چشم اندازی مناسب در سطح منطقه فرشهای گل و طراحی های جدید ایجاد شده است تاپس از شکفته شدن پیازهای لاله همزمان با فصل بهار، شهروندان منطقه ۲ ، شاهد زیباترین جلوه های طبیعت در منطقه باشند.
شهردار منطقه دو خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه فضای سبز منطقه میتوان به تداوم و استمرار کاشت درخت و درختچه در سطح منطقه اشاره کرد.
نظری در پایان با تاکید بر کاهش کاشت گلهای فصلی در منطقه۲، اظهار داشت: سعی ما بر این بوده است که به دنبال اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، از کاشت انبوه گلهای فصلی با ماندگاری کوتاه خودداری کرده و با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسانه گونه های مناسب در سطح منطقه کاشته شود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.