عضو شواری اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به پتانسیل موجود در نمایشگاه شهرآفتاب، باید گفت که این نمایشگاه ظرفیت بسیار خوبی را برای برگزاری نمایشگاه های بزرگ فراهم کرده است. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب محسن سرخو در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی خودرو شهرآفتاب  در مورد

عضو شواری اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به پتانسیل موجود در نمایشگاه شهرآفتاب، باید گفت که این نمایشگاه ظرفیت بسیار خوبی را برای برگزاری نمایشگاه های بزرگ فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب محسن سرخو در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی خودرو شهرآفتاب  در مورد ظرفیت های نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب اظهار داشت: زیر ساخت هایی شهرآفتاب، احداث خط مترو، محوطه سازی، سالن های تعبیه شده و همچنین طرحهای توسعه پیشبینی شده، ظرفیت بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه های بزرگ را فراهم کرده است.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرآفتاب به تدریج ظرفیت نهایی خود را کسب می کند، خاطر نشان کرد: افزایش تعداد سالن ها و ساخت هتل که در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب پیش بینی شده است که با تکمیل طرح شهرآفتاب به رویای خود خواهد رسید.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.