فرو ۱۰ پنج شنبه

گلایه مردم از نوسان قیمت گوشت

گلایه مردم از نوسان قیمت گوشت
تجارت نیوز :

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه تنظیم بازار گوشت تبدیل به دغدغه ای برای مردم شده است،گفت:افزایش نرخ گوشت متاسفانه روزانه است و این امر شهروندان را بامشکلات عدیده ای روبرو کرده است.

اصغر سلیمی درباره وضعیت تنظیم بازارگوشت، گفت:عرضه و تقاضا در بازار گوشت همخوانی ندارد و این درحالی است که درگذشته عشایر۲۵ الی ۴۰ درصد گوشت مصرفی کشور را تامین میکردند.

نماینده مردم سمیرم درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش سرسام آور نرخ نهاده های دامی عاملی برای گرانی گوشت دربازار به شمارمی آید،تصریح کرد:دولت باید در گام نخست برای تنظیم بازار گوشت نهاده های دامی ارزان قیمت را در اختیار دامداران قرار دهند تا دامداران بتوانند با هزینه پایین دام را تولید و سپس روانه بازارکنند.

سلیمی،افزود:واردات گوشت به شرط عدم ضربه به تولید داخلی می تواند نرخ گوشت را کاهش دهد؛البته تنها باید واردات بر طبق نیاز مصرفی جامعه عملیاتی شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملتعضو هیئت رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه تنظیم بازارگوشت تبدیل به دغدغه ای برای مردم شده است،یادآورشد:افزایش نرخ گوشت متاسفانه روزانه است و این امر شهروندان را بامشکلات عدیدهای روبروکرده است.

 

بدون دیدگاه