هر کیلوگرم مرغ در آستانه روز طبیعت و کاهش عرضه مرغ گرم ۶ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۷ هزار و ۸۰۰ تومان در نقاط مختلف شهر تهران به فروش می‌رسد. قیمت مرغ در آستانه روز طبیعت با توجه به کاهش عرضه این محصول در بازار از آشفتگی نسبی قیمت رنج می‌برد به‌طوری‌که قیمت این

هر کیلوگرم مرغ در آستانه روز طبیعت و کاهش عرضه مرغ گرم ۶ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۷ هزار و ۸۰۰ تومان در نقاط مختلف شهر تهران به فروش می‌رسد.

قیمت مرغ در آستانه روز طبیعت با توجه به کاهش عرضه این محصول در بازار از آشفتگی نسبی قیمت رنج می‌برد به‌طوری‌که قیمت این محصول در نقاط مختلف شهر تفاوت چشمگیر و هزار تومانی در هر کیلو گرم دارد.

بر این اساس قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در منطقه مشیریه تهران ۶ هزار و ۸۰۰ تومان در جمال‌زاده تهران در یک فروشگاه ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و در فروشگاهی دیگر به فاصله کمتر از ۱۰۰ متر ۷ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش می رسد.

بنا بر این گزارش قیمت امروز هر یک کیلو گرم مرغ تازه در یکی از فروشگاه‌های سعادت آباد تهران ۷ هزار و ۴۰۰ تومان اما در بلوار آیت‌الله کاشانی تهران ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت شقه گوسفندی بدون دنبه ۳۸ هزار تومان است.مهدی یوسف خانی نیز قیمت امروز هر کیلوگرم مرغ تازه در تهران را ۷ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده است.

به گزارش تسنیم،بر اساس اعلام اخیر شرکت پشتیبانی امور دام از اسفندماه سال ۹۵ توزیع گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۲۳ هزار تومان و مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۵۷۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای،تعاونی‌های مصرف کارگری و کارمندی، میادین میوه و تره بار و اصناف توسط شرکت پشتیبانی امور دام آغاز شده و تا تعدیل تقاضای بازار ادامه دارد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.