فروش بلیت قطارهای مجموعه سفیر‌ریل، از اول اردیبهشت تا ٣١ خرداد‌ماه سال ١٣٩٦، از ساعت ١٠ صبح امروز دوشنبه ٢١ فروردین‌ماه آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت سفیر‌ریل، محمد خان‌احمدی، مدیرعامل شرکت سفیرریل با اعلام این خبر بیان کرد: عرضه بلیت قطارهای مسافری همه مسیرها به طور همزمان از طریق پایگاه اینترنتی www.safirrail.ir و نمایندگی‌های

فروش بلیت قطارهای مجموعه سفیر‌ریل، از اول اردیبهشت تا ٣١ خرداد‌ماه سال ١٣٩٦، از ساعت ١٠ صبح امروز دوشنبه ٢١ فروردین‌ماه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سفیر‌ریل، محمد خان‌احمدی، مدیرعامل شرکت سفیرریل با اعلام این خبر بیان کرد: عرضه بلیت قطارهای مسافری همه مسیرها به طور همزمان از طریق پایگاه اینترنتی www.safirrail.ir و نمایندگی‌های مجاز فروش در سراسر کشور انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بلیت همه قطارهای مسافری مجموعه شرکت‌های سفیرریل، برای این ایام با تخفیفاتی تا سقف ٣٠ درصد به متقاضیان عرضه می‌شود.

بنابراین گزارش در این پیش فروش بلیت همه قطارهای ویژه و درجه یک برای همه مسیرهای ریلی به صورت همزمان و با شرایط یکسان عرضه می‌شود.

هموطنان‌ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای مسافری اعم از‌ نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت، تخفیفات و تسهیلات و غیره می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه‌‌ اطلاع رسانی راه‌آهن با شماره تلفن‌ ٥١٤٩ تماس بگیرند یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: www.safirrail.ir مراجعه کنند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.