ت
کد خبر: 127433

ایران خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپرجت سوخو را نهایی کرد

وزیر انرژی روسیه گفت: در حال حاضر ایران، قرارداد خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو را محکم کرده است. به گزارش  پایگاه خبری اسپوتنیک، (الکساندر نواک) وزیر انرژی روسیه گفت: ایران و روسیه مذاکرات خود با یکدیگر را بر سر خرید یکصد فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو از یکسال و نیم گذشته شروع کرده

وزیر انرژی روسیه گفت: در حال حاضر ایران، قرارداد خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو را محکم کرده است.
به گزارش  پایگاه خبری اسپوتنیک، (الکساندر نواک) وزیر انرژی روسیه گفت: ایران و روسیه مذاکرات خود با یکدیگر را بر سر خرید یکصد فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو از یکسال و نیم گذشته شروع کرده اند و در حال حاضر فقط بر سر خرید ۱۲ فروند آن به توافق محکمی رسیده اند.

وی تصریح کرد که طرف ایرانی توافق محکمی را برای خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپر جت ۱۰۰ تایید کرده و در کوتاه مدت فروش ۳۰ فروند هواپیما را در نظر می گیریم و این تازه شروع کار است و ایرانی ها علاقمند به خرید یکصد فروند هواپیما از این نوع هستند.

در همین حال حسین علایی مدیر شرکت هواپیمایی آسمان گفت: پروازهای آزمایشی سوخو ۱۰۰ در سال ۲۰۱۶ در تهران انجام گرفته است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.