مدیرکل فرودگاه کیش با اعلام پذیرش نزدیک به ۲۰۰ هزار مسافر تا تاریخ هشتم فروردین ماه در این فرودگاه، گفت: نسبت به همین زمان در سال گذشته، میزان افزایش مسافر با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز با ۱۵ درصد افزایش همراه بوده است. به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، عزت‌الله محمدی، مدیرکل فرودگاه کیش،

مدیرکل فرودگاه کیش با اعلام پذیرش نزدیک به ۲۰۰ هزار مسافر تا تاریخ هشتم فروردین ماه در این فرودگاه، گفت: نسبت به همین زمان در سال گذشته، میزان افزایش مسافر با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز با ۱۵ درصد افزایش همراه بوده است.
به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، عزت‌الله محمدی، مدیرکل فرودگاه کیش، گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا هشتم فروردین ماه، تعداد ۱۹۷هزار و ۵۰۹نفر مسافر توسط ۱۵۳۵ پرواز از طریق فرودگاه بین‌المللی کیش جابجا شده‌اند.
وی با مقایسه آمار فعلی با آمار مربوط به سال گذشته افزود: میزان رشد مسافر در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، با ۱۵ درصد رشد همراه بوده است.
محمدی با اعلام اینکه در این مدت ۱۰۷هزار و ۲۸۱ نفر از مسیر هوایی وارد جزیره کیش شده‌اند، گفت: این تعداد مسافر با ۷۶۹ پرواز وارد فرودگاه بین‌المللی کیش شده‌اند.
مدیرکل فرودگاه کیش هم چنین خبرداد در این مدت تعداد ۹۰هزار و ۲۲۸نفر مسافر با ۷۶۶ پرواز از فرودگاه جزیره زیبای کیش به سمت سرزمین اصلی پرواز داشته اند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.