ت
کد خبر: 127217

ترافیک سنگین نوروزی در فرودگاه کیش

سرویس گزیده‌ها -

مدیرکل فرودگاه کیش با اعلام پذیرش نزدیک به ۲۰۰ هزار مسافر تا تاریخ هشتم فروردین ماه در این فرودگاه، گفت: نسبت به همین زمان در سال گذشته، میزان افزایش مسافر با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز با ۱۵ درصد افزایش همراه بوده است. به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، عزت‌الله محمدی، مدیرکل فرودگاه کیش،

مدیرکل فرودگاه کیش با اعلام پذیرش نزدیک به ۲۰۰ هزار مسافر تا تاریخ هشتم فروردین ماه در این فرودگاه، گفت: نسبت به همین زمان در سال گذشته، میزان افزایش مسافر با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز با ۱۵ درصد افزایش همراه بوده است.
به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، عزت‌الله محمدی، مدیرکل فرودگاه کیش، گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا هشتم فروردین ماه، تعداد ۱۹۷هزار و ۵۰۹نفر مسافر توسط ۱۵۳۵ پرواز از طریق فرودگاه بین‌المللی کیش جابجا شده‌اند.
وی با مقایسه آمار فعلی با آمار مربوط به سال گذشته افزود: میزان رشد مسافر در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، با ۱۵ درصد رشد همراه بوده است.
محمدی با اعلام اینکه در این مدت ۱۰۷هزار و ۲۸۱ نفر از مسیر هوایی وارد جزیره کیش شده‌اند، گفت: این تعداد مسافر با ۷۶۹ پرواز وارد فرودگاه بین‌المللی کیش شده‌اند.
مدیرکل فرودگاه کیش هم چنین خبرداد در این مدت تعداد ۹۰هزار و ۲۲۸نفر مسافر با ۷۶۶ پرواز از فرودگاه جزیره زیبای کیش به سمت سرزمین اصلی پرواز داشته اند.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.1)
4,972,500
5,000
سکه امامی (%0.1)
12,066,500
11,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.