کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از هزار و ۹۲۸ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری ۲٫۵ درصد افزایش نشان می دهد و آزاد راه های کرج- تهران، کرج- قزوین و تهران- کرج محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته هستند. به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر

کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از هزار و ۹۲۸ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری ۲٫۵ درصد افزایش نشان می دهد و آزاد راه های کرج- تهران، کرج- قزوین و تهران- کرج محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته هستند.
به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، صبح امروز – جمعه- به ‌استثنای برخی محورهای مسدود و ممنوع، ‌بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.
محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان های تهران و البرز، محور رامیان – اولنگ – شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان ، محور پونل – خلخال واقع در استان گیلان، محور سروآباد- پاوه (محدوده گردنه تته) واقع در استان کردستان، محور گنجنامه – تویسرکان واقع دراستان همدان، محور سی سخت – پادنا واقع دراستان کهگیلویه و بویراحمد، محور بستک – خمیر واقع در استان هرمزگان، محور فرعی رودبار- قلعه گنج واقع در جنوب استان کرمان، محور فرعی رودبار- کهنوج واقع در جنوب استان کرمان، محور امیدیه – بندر دیلم واقع در استان خوزستان، محور قدیم فسا- داراب، واقع در استان فارس و محور جدید استهبان- نی ریز واقع در استان فارس تا اطلاع بعدی مسدود هستند.
برپایه این گزارش، در شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از هزار و ۹۲۸ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲٫۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.
سهم وسایل نقلیه سنگین ۸٫۵ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات چهار تا پنج صبح صورت پذیرفته است.
این گزارش می افزاید: آزاد راه های کرج- تهران، کرج- قزوین و تهران- کرج محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.