معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات از حذف فیزیکی چک در مکانیزاسیون مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۶ خبرداد. به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‌به مهمترین فعالیتهای انجام شده در سال ۹۵ اشاره

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات از حذف فیزیکی چک در مکانیزاسیون مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۶ خبرداد.
به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‌به مهمترین فعالیتهای انجام شده در سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: خوشبختانه درسال گذشته، تمام تکالیفی که در چارچوب قانون و موافقتنامه ها برای ما مشخص شده بود، اجرایی شد.
وی مهمترین دستاورد این معاونت را ارزیابی موفق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با سایر وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکتهای دولتی دانست و ادامه داد: با تلاش های همکاران در کمیته های مرتبط ، وزارت ارتباطات موفق به کسب رتبه، در این جشنواره شد.
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه درحوزه مستند سازی املاک، اقدامات مهمی در این معاونت انجام شده است؛ افزود: در زمینه مکانیزاسیون مالی جزء اولین وزارتخانه هایی هستیم که در بحث حذف فیزیکی چک، موفق عمل کردیم که انشاءالله تا ابتدای اردیبهشت ۹۶ این موضوع، عملیاتی می شود.
راسخ با اشاره به اینکه برنامه ریزی های آموزشی در سال ۹۵، با موفقیت اجرایی شد؛ ادامه داد: در تمام کمیته های مختلف در ارتباط با عفاف و حجاب، اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موفق به کسب رتبه برتر شد که با تلاش مدیران و همکاران همه شرکتهای وابسته و سخت کوشی همکاران این معاونت، میسر شد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.