خرید تضمیمی گندم از کشاورزان آغاز شد

مدیرکل خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی از شروع فصل جدید خرید تضمینی گندم از کشاورزان خبر داد. امیرحسین نظری با بیان اینکه خرید تضمینی این محصول در ۳ استان کشور آغاز شده است، افزود: سیستان و بلوچستان، کرمان و فارس استان‌هایی هستند خرید تضمینی فعلا در آنها اجرایی شده است. وی تصریح کرد: از ۱۴

مدیرکل خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی از شروع فصل جدید خرید تضمینی گندم از کشاورزان خبر داد.
امیرحسین نظری با بیان اینکه خرید تضمینی این محصول در ۳ استان کشور آغاز شده است، افزود: سیستان و بلوچستان، کرمان و فارس استان‌هایی هستند خرید تضمینی فعلا در آنها اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: از ۱۴ فروردین‌ماه تا روز گذشته ۴ هزار و ۳۰۰ تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.
نظری ادامه داد: خرید تضمینی گندم تا اواخر مهرماه ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود که امسال ۱۱ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شود.
مدیرکل خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی میزان خرید تضمینی سال گذشته را ۱۱٫۵ میلیون تن اعلام و بیان کرد: میزان پیش‌بینی خرد تضمینی امسال ۱۱ میلیون تن است اما این امکان هم وجود دارد که میزان تحقق بیش از این آمار باشد.
به گزارش آنا،وی درباره نرخ خرید تضمینی این محصول هم از کشاورزان خاطر نشان کرد: نرخ خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم معمولی یک هزار و ۳۰۰ تومان و هر کیلوگرم گندم دوروم یک هزار و ۳۳۰ تومان اعلام شده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.