فورد اعلام کرد ۱.۲ میلیارد دلار در سه کارخانه خودروسازی میشیگان سرمایه گذاری خواهد کرد که عمده آن مربوط به توافق سال ۲۰۱۵ با کارکنانش است. فورد اعلام کرد کل سرمایه گذاری جدید به جز ۲۰۰ میلیون دلار بخشی از توافقش با اتحادیه یونایتد اتو ورکرز است که نماینده کارکنان کارخانه‌های این شرکت است. فورد

فورد اعلام کرد ۱.۲ میلیارد دلار در سه کارخانه خودروسازی میشیگان سرمایه گذاری خواهد کرد که عمده آن مربوط به توافق سال ۲۰۱۵ با کارکنانش است.

فورد اعلام کرد کل سرمایه گذاری جدید به جز ۲۰۰ میلیون دلار بخشی از توافقش با اتحادیه یونایتد اتو ورکرز است که نماینده کارکنان کارخانه‌های این شرکت است. فورد متعهد شده است ۹ میلیارد دلار تا سال ۲۰۱۹ در کارخانه‌های آمریکایی سرمایه گذاری کند.

سرمایه گذاری ۱.۲ میلیارد دلاری این خودروساز در سه کارخانه میشیگان زمینه را برای بازگشت پیکاپ رنجر و شاسی بلند برونکو همواره کرده و رضایت خاطر دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا را جلب خواهد کرد.

دونالد ترامپ خودروسازان را برای حفظ مشاغل و تولید در کشور تحت فشار قرار داده است.

حدود یک میلیارد دلار از سرمایه گذاری فورد برای کارخانه‌های مونتاژ و موتور برای مدل‌های رنجر و برونکو که جایگزین تولید خودروهای کامپکت کم فروش فوکوس می شوند، اختصاص خواهد یافت. تولید مدل فوکوس هم به مکزیک منتقل می شود. حدود ۲۰۰ میلیون دلار دیگر برای مرکز دیتای پیشرفته جدید در کارخانه فورد در فلت‌راک میشیگان اختصاص پیدا می کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این خودروساز آمریکایی پیش از این اعلام کرده بود ۷۰۰ شغل ایجاد می کند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.