به گفته مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،‌ مطالعه زمین‌های قابل احداث برای جایگاه‌های کوچک برای کلان شهرهای کشور یکی از اولویت‌هایی است که به شرکت‌های صاحب صلاحیت(برندینگ) ابلاغ شده است. محمدرضا مظلومی،‌ مدیربازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،‌ با بیان این مطلب ادامه داد: ‌با توافق مقامات شهری در تلاشیم تا

به گفته مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،‌ مطالعه زمین‌های قابل احداث برای جایگاه‌های کوچک برای کلان شهرهای کشور یکی از اولویت‌هایی است که به شرکت‌های صاحب صلاحیت(برندینگ) ابلاغ شده است.
محمدرضا مظلومی،‌ مدیربازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،‌ با بیان این مطلب ادامه داد: ‌با توافق مقامات شهری در تلاشیم تا جایگاه‌های کوچک تک نازله را توسعه دهیم.
وی افزود: ‌اکنون ۱۷ جایگاه کوچک در اصفهان و سه جایگاه در تهران احداث شده است و باید با تکیه بر توان بخش خصوصی این جایگاه‌ها توسعه پیدا کند.
مظلومی تاکید کرد: حمایت از شرکت‌های صاحب نشان و فعالیت این شرکت‌ها برای تکمیل زنجیره توزیع سوخت در کشور و توسعه جایگاه‌ها با ابعاد کوچک در دستور کار شرکت ملی پخش قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه ۸۱ مورد درخواست از سوی شرکت‌ها برای کسب مجوز برندینگ مطرح شد، ‌افزود: از این میان ۴۳ شرکت مجوز گرفتند.
مظلومی گفت: فعالیت اجرایی این شرکت‌ها از اوایل بهمن ماه آغاز شد و اکنون ۷ شرکت در زمینه برندیگ جایگاه‌های سوخت فعالیت می‌کنند که در بین آنها نام ۴ پالایشگاه تهران،‌ تبریز، ‌آبادان و شیراز وجود دارد.
به گفته وی این فعالیت‌ها در راستای اجرای مسئولیت قانونی اصل ۴۴ و خصوصی‌سازی صورت می‌گیرد.
مظلومی ادامه داد: چابک سازی شبکه توزیع که تا پیش از این تنها در انحصار شرکت ملی پخش قرار داشت از دیگر اهداف اجرای برندیگ بود که فضای رقابتی برای بخش خصوصی در این زمینه فراهم می‌کند.
وی همچنین کوچک‌سازی و چابک‌سازی شرکت پخش را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: با اینکار وظایف پایین دستی شرکت بخش به بخش خصوصی واگذار می‌شود و نظارت بالادستی بر فعالیت این شرکت‌ها در دست شرکت پخش باقی می‌ماند.
به گزارش آنا،مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران دیگر دستاورد اجرای این طرح را بسترسازی برای اجرای طرح حق العملی عنوان کرد و گفت: همسان‌سازی توزیع سوخت کشور با استانداردهای جهانی و ایجاد رفاه عمومی برای مصرف‌کنندگان با اجرای طرح برندینگ محقق خواهد شد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.