مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر قطعی برق ناشی از بروز زمین لرزه در استان دریافت نشده است . به گزارش توانیر، محمدرضا مزینی با اعلام این خبر گفت: بررسی گزارش های دیسپاچینگ توزیع نشان داد که هیچ قطعی برقی در شبکه استان خراسانی رضوی ناشی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر قطعی برق ناشی از بروز زمین لرزه در استان دریافت نشده است .
به گزارش توانیر، محمدرضا مزینی با اعلام این خبر گفت: بررسی گزارش های دیسپاچینگ توزیع نشان داد که هیچ قطعی برقی در شبکه استان خراسانی رضوی ناشی از بروز زمین لرزه تاکنون به وجود نیامده است.
مزینی خاطرنشان کرد: تاکنون در شبکه ۲۰ کیلوولت گزارشی مبنی بر بروز خاموشی گزارش نشده است.
به گفته این مقام مسئول در زمین لرزه امروز خراسان رضوی، شبکه ۲۰ کیلوولت پایدار بوده است اما برای اطمینان بیشتر و براوردخسارات های احتمالی، ارزیاب ها به مناطق زلزله زده اعزام شده اند.
برپایه این گزارش، درهمین خصوص دهرآزما، مدیر روابط عمومی برق منطقه ای خراسان نیز گفت: با بررسی وضعیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع از طریق دیسپاچینگ شمال شرق کشور، مشخص شد که در این سطح نیز پایداری به صورت کامل برقرار است و هیچ گونه قطعی برقی در این سطح ولتاژی گزارش نشده است.
این گزارش می افزاید: زمین لرزه ۶ ریشتری در ساعت ۱۰:۳۹امروز بخش هایی از خراسان رضوی را لرزاند.
به دنبال بررسی های انجام شده، متاسفانه تا این لحظه چهار مصدوم و ۲ فوتی در روستای کالوش گزارش شده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.