ت
کد خبر: 128174

کاهش تولیدات صنعتی اروپا در ماه فوریه

سرویس گزیده‌ها -

تولیدات صنعتی کشورهای منطقه یورو در ماه فوریه ۰٫۳ درصد و اتحادیه اروپا ۰٫۲ درصد کاهش یافت. به گزارش خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های دفتر آمار اروپا تولیدات صنعتی منطقه یورو که شامل ۱۹ کشور اروپایی است در ماه فوریه امسال نسبت به ژانویه ۰٫۳ درصد کاهش و در مقایسه با ماه فوریه سال گذشته

تولیدات صنعتی کشورهای منطقه یورو در ماه فوریه ۰٫۳ درصد و اتحادیه اروپا ۰٫۲ درصد کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های دفتر آمار اروپا تولیدات صنعتی منطقه یورو که شامل ۱۹ کشور اروپایی است در ماه فوریه امسال نسبت به ژانویه ۰٫۳ درصد کاهش و در مقایسه با ماه فوریه سال گذشته ۱٫۲ درصد افزایش یافته است.

تولیدات صنعتی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا نیز در ماه فوریه نسبت به ماه پیش از آن ۰٫۲ درصد کاهش و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲٫۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.

بر این اساس در ماه فوریه بیشترین کاهش تولید در ایرلند با ۱۵٫۵ درصد و بیشترین افزایش در بلغارستان و اسلوونی با ۳٫۶ درصد صورت گرفته است.

تولیدات صنعتی یونان نسبت به ماه فوریه سال گذشته با ۱۱٫۲ درصد افزایش بیشترین صعود و ایرلند با ۱۰ درصد کاهش بیشترین نزول را داشته است.

همچنین تولیدات صنعتی آلمان در ماه فوریه در بازه زمانی ماهانه ۱٫۸ و در بازه زمانی سالانه ۱٫۶ درصد افزایش یافته است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.