مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجایی یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر در ایام نوروز به وسیله قطار خبر داد و گفت: حجم جابجایی مسافران به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد. به گزارش صدا و سیما، سعید محمدزاده گفت: در طی سفرهای نوروزی، بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ قطار در حال

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجایی یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر در ایام نوروز به وسیله قطار خبر داد و گفت: حجم جابجایی مسافران به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد.
به گزارش صدا و سیما، سعید محمدزاده گفت: در طی سفرهای نوروزی، بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ قطار در حال سیر داشتیم و بیش از یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر جابجا شده اند، بر این اساس پیش بینی می‌شود که در پایان سفرهای نوروزی، میزان جابجایی مسافر به بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: امسال تلاش بسیار زیادی برای ارتقاء کیفیت انجام شد و بسیاری از واگن هایی که در سیر هستند بازسازی شدند؛ بر این اساس، تا امروز وضع تأخیر در شبکه حمل و نقل ریلی بسیار کاهش پیدا کرده و تأخیر از مبداء در شهری مثل تهران به زیر۱۰ ثانیه رسیده است.

وی تصریح کرد: تأخیر کل به ۲۲ دقیقه رسیده است؛ در عین حال ستاد نوروزی راه آهن تا ۱۶ فروردین به صورت رسمی و تا ۲۰ فروردین پیگیری سفرهای نوروزی را خواهد داشت.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.