ت
کد خبر: 127436

یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر در نوروز با قطار جابجا شدند

سرویس گزیده‌ها -

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجایی یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر در ایام نوروز به وسیله قطار خبر داد و گفت: حجم جابجایی مسافران به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد. به گزارش صدا و سیما، سعید محمدزاده گفت: در طی سفرهای نوروزی، بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ قطار در حال

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجایی یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر در ایام نوروز به وسیله قطار خبر داد و گفت: حجم جابجایی مسافران به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد.
به گزارش صدا و سیما، سعید محمدزاده گفت: در طی سفرهای نوروزی، بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ قطار در حال سیر داشتیم و بیش از یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر جابجا شده اند، بر این اساس پیش بینی می‌شود که در پایان سفرهای نوروزی، میزان جابجایی مسافر به بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: امسال تلاش بسیار زیادی برای ارتقاء کیفیت انجام شد و بسیاری از واگن هایی که در سیر هستند بازسازی شدند؛ بر این اساس، تا امروز وضع تأخیر در شبکه حمل و نقل ریلی بسیار کاهش پیدا کرده و تأخیر از مبداء در شهری مثل تهران به زیر۱۰ ثانیه رسیده است.

وی تصریح کرد: تأخیر کل به ۲۲ دقیقه رسیده است؛ در عین حال ستاد نوروزی راه آهن تا ۱۶ فروردین به صورت رسمی و تا ۲۰ فروردین پیگیری سفرهای نوروزی را خواهد داشت.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.