ت
کد خبر: 127998

احیای بازی های محلی در جشنواره ورزشی بهارانه

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برگزاری جشنواره ورزشی بهارانه خبر داد و گفت: از ۲۰ فروردین تا ۳۰ فروردین این جشنواره ورزشی برای عموم شهروندان برگزار می شود و غرفه های ورزشی منطقه ۶ در پارک پلیس مستقر شده و پذیرای عموم شهروندان بوده و توانسته با زنده کردن بازی های

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برگزاری جشنواره ورزشی بهارانه خبر داد و گفت: از ۲۰ فروردین تا ۳۰ فروردین این جشنواره ورزشی برای عموم شهروندان برگزار می شود و غرفه های ورزشی منطقه ۶ در پارک پلیس مستقر شده و پذیرای عموم شهروندان بوده و توانسته با زنده کردن بازی های بومی محلی نشاط خاصی را درمیان شهروندان ایجاد کند.
مهرشاد الله ویردی با بیان اینکه این جشنواره با شعار تفریح، ورزش، تندرستی، همه جا، برای همه برگزار می شود ادامه داد: هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در غرفه ورزشی منطقه ۶ تمام بازی های بومی محلی، بازی های توپی و ورزش های مهیج برگزار می شود .
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با دعوت از شهروندان برای شرکت در این جشنواره گفت: افزایش نشاط و شادابی شهروندان هدفی است که به دنبال آن هستیم و اعتقاد داریم اگر نشاط و شادابی به جامعه منتقل شود پویایی شهروندان در زندگی شهری بیشتر شده و به افزایش کارایی شهر و شهروندان منجر می شود.
الله ویردی با اشاره به استقبال شهروندان از سلسله برنامه هایی که در طول عید در پارک ها و بوستان های قلب پایتخت برگزار شد گفت: شهروندان همواره با اشتیاق از برنامه های تدارک دیده شده استقبال می کنند و این انگیزه ما را در خدمت رسانی به شهروندان دوچندان می کند.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به افزایش سرانه ورزشی قلب پایتخت طی چند سال گذشته گفت: ساخت مجموعه های تفریحی و ورزشی در مرکز شهر توانسته رضایت شهروندان را جلب کند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.