نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه طرح کارت اعتباری خرید کالا در بلاتکلیفی قرار دارد،گفت:نعمت زاده باید در بخش بازرگانی و تجارت وزارت صنعت تجدیدنظر کند. داریوش اسماعیلی بااشاره به عدم اجرای صحیح طرح کارت اعتباری خرید کالا،گفت:دربرخی از بخش های وزارت صنعت،معدن و تجارت توانمندی های خوب اما در برخی

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه طرح کارت اعتباری خرید کالا در بلاتکلیفی قرار دارد،گفت:نعمت زاده باید در بخش بازرگانی و تجارت وزارت صنعت تجدیدنظر کند.

داریوش اسماعیلی بااشاره به عدم اجرای صحیح طرح کارت اعتباری خرید کالا،گفت:دربرخی از بخش های وزارت صنعت،معدن و تجارت توانمندی های خوب اما در برخی بخش های این وزارتخانه ضعف های بزرگی مشاهده می شود.

نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بخش تجارت و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضعیف است، افزود:وزارت صنعت، معدن و تجارت باید برای اجرای کارت اعتباری خرید گام های محکم تری برداشته و هماهنگ تر عمل می کرد و اگر نظرسنجی های مردم دراجرای طرح لحاظ می شد،قطعا می توانست طرح به شکل بهتری عملیاتی شود.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه نعمت زاده باید در بخش بازرگانی و تجارت وزارت صنعت تجدیدنظر کند، ادامه داد:اگر مقرر شده که طرح اعتباری خرید کالا اجرا شود،باید کار کارشناسی دقیقی انجام شده و هماهنگی و توافق های لازم بین وزارت صنعت،معدن و تجارت و بانک مرکزی صورت گیرد و پس از آن آیین نامه اجرای آن ابلاغ شود.

تاکید برلزوم حمایت از تولیدکنندگان صنایع لوازم خانگی برای خروج از رکود

وی با بیان اینکه کارت اعتباری خرید کالا در برزخ قرار داشته و مردم نمی دانند که سرنوشت طرح اعتباری خرید کالا چه می شود،یادآور شد:پیش از اعلام و ابلاغ چنین طرح هایی اگر اقدامات کارشناسی صورت گرفته و ساماندهی مربوط به آیین نامه ها و مقررات انجام شود، اجرای طرح به درستی صورت می گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،باتاکید برلزوم حمایت از تولیدکنندگان صنایع لوازم خانگی برای خروج از رکود تصریح کرد:صنایع لوازم خانگی درحال حاضر با رکود مواجه هستند،کارخانه‌ها با امکانات بالقوه‌ای که دارند اقدام به تولید کرده؛اما به دلیل رکود بازار، واحدهای تولیدی با مشکلات مالی روبرو شدند که باید با اتخاذ تدابیری مناسب رکود بازار لوازم خانگی را کاهش داد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.