ت
کد خبر: 121484

بلا تکلیفی طرح کارت اعتباری خرید کالا

سرویس تجارت نیوز -

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه طرح کارت اعتباری خرید کالا در بلاتکلیفی قرار دارد،گفت:نعمت زاده باید در بخش بازرگانی و تجارت وزارت صنعت تجدیدنظر کند. داریوش اسماعیلی بااشاره به عدم اجرای صحیح طرح کارت اعتباری خرید کالا،گفت:دربرخی از بخش های وزارت صنعت،معدن و تجارت توانمندی های خوب اما در برخی

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه طرح کارت اعتباری خرید کالا در بلاتکلیفی قرار دارد،گفت:نعمت زاده باید در بخش بازرگانی و تجارت وزارت صنعت تجدیدنظر کند.

داریوش اسماعیلی بااشاره به عدم اجرای صحیح طرح کارت اعتباری خرید کالا،گفت:دربرخی از بخش های وزارت صنعت،معدن و تجارت توانمندی های خوب اما در برخی بخش های این وزارتخانه ضعف های بزرگی مشاهده می شود.

نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بخش تجارت و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضعیف است، افزود:وزارت صنعت، معدن و تجارت باید برای اجرای کارت اعتباری خرید گام های محکم تری برداشته و هماهنگ تر عمل می کرد و اگر نظرسنجی های مردم دراجرای طرح لحاظ می شد،قطعا می توانست طرح به شکل بهتری عملیاتی شود.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه نعمت زاده باید در بخش بازرگانی و تجارت وزارت صنعت تجدیدنظر کند، ادامه داد:اگر مقرر شده که طرح اعتباری خرید کالا اجرا شود،باید کار کارشناسی دقیقی انجام شده و هماهنگی و توافق های لازم بین وزارت صنعت،معدن و تجارت و بانک مرکزی صورت گیرد و پس از آن آیین نامه اجرای آن ابلاغ شود.

تاکید برلزوم حمایت از تولیدکنندگان صنایع لوازم خانگی برای خروج از رکود

وی با بیان اینکه کارت اعتباری خرید کالا در برزخ قرار داشته و مردم نمی دانند که سرنوشت طرح اعتباری خرید کالا چه می شود،یادآور شد:پیش از اعلام و ابلاغ چنین طرح هایی اگر اقدامات کارشناسی صورت گرفته و ساماندهی مربوط به آیین نامه ها و مقررات انجام شود، اجرای طرح به درستی صورت می گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،باتاکید برلزوم حمایت از تولیدکنندگان صنایع لوازم خانگی برای خروج از رکود تصریح کرد:صنایع لوازم خانگی درحال حاضر با رکود مواجه هستند،کارخانه‌ها با امکانات بالقوه‌ای که دارند اقدام به تولید کرده؛اما به دلیل رکود بازار، واحدهای تولیدی با مشکلات مالی روبرو شدند که باید با اتخاذ تدابیری مناسب رکود بازار لوازم خانگی را کاهش داد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.