سخنگوی هیات رئیسه مجلس از تدوین طرحی در مجلس برای مدیریت ترافیک تهران خبر داد و گفت: طرح مذکور را بعد از بررسی لایحه بودجه ۹۶ ارائه می کنیم. بهروز نعمتی با بیان اینکه موفقیتی در توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی در کلانشهر تهران نداشته ایم، گفت: اگر به بهبود و گسترش امکانات ناوگان اتوبوسرانی،

سخنگوی هیات رئیسه مجلس از تدوین طرحی در مجلس برای مدیریت ترافیک تهران خبر داد و گفت: طرح مذکور را بعد از بررسی لایحه بودجه ۹۶ ارائه می کنیم.
بهروز نعمتی با بیان اینکه موفقیتی در توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی در کلانشهر تهران نداشته ایم، گفت: اگر به بهبود و گسترش امکانات ناوگان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و حمل و نقل ریلی در کلان شهر تهران توجه داشته باشیم به هیچ وجه شاهد تردد خودروهای تک سرنشین در پایتخت و ایجاد ترافیک نخواهیم بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه کمبود ناوگان حمل ونقل عمومی در پایتخت موجب شده شهروندان به سمت استفاده از خودروهای شخصی هجوم بیاورند، تصریح کرد: عدم پوشش مناسب ناوگان عمومی مهمترین علت آن است.

کلانشهر تهران نیازمند مدیریت جامع و یکپارچه برای رفع مشکلات است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه در تمامی ادوار شاهد مناقشاتی بین دولت و شهرداری در تامین منابع توسعه حمل ونقل عمومی بودیم، یادآور شد: درگذشته هم متذکر شدیم پایتخت نیازمند یک مدیریت یکپارچه و جامع است و باید شهرداری یا وزارت کشور این مسئولیت را بر عهده بگیرد زیرا کلانشهر با این وسعت نیازمند یک کدخدا است این در حالی است که تهران صدها کدخدا دارد و تصمیم گیری هایی که باید انجام شود به درستی انجام نشده و تصمیمات یک دستگاه خنثی کننده تصمیمات دستگاهی دیگر است.

به گزارش خانه ملت، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه در حال تدوین طرحی دوفوریتی برای مدیریت ترافیک تهران هستیم، گفت: با همکاری تعدادی از نمایندگان در حال تدوین طرحی برای مدیریت ترافیک پایتخت هستیم که آن را بعد از بررسی لایحه بودجه ۹۶ ارائه خواهیم کرد؛ انتظار می رود این طرح بسیاری از مشکلات ترافیک تهران را مرتفع کند./

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.