ت
کد خبر: 131942

پارس‌خودرو مجددا ارزش‌یاب محصولات رنو در ایران شد

سرویس تجارت نیوز -

معاون کیفیت پارس‌خودرو گفت: رنو برای دومین سال متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بهنام خلج با اعلام این خبر گفت: در نهمین ممیزی شرکت رنو (Mass Production Audit) موسوم به آدیت تولید انبوه که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ توسط تیم ممیزی رنو انجام شد، شرکت پارس‌خودرو از گروه خودروسازی سایپا توانست برای دومین سال پیاپی این مجوز را از رنو دریافت کند.

وی با بیان این مطلب که نتایج تیم ممیزی نشان‌دهنده این مطلب است که نتایج کیفی در پارس‌خودرو کاملا شفاف و واقعی است، افزود: در این شرکت تمام شاخص‌های کیفی رنو به صورت کامل رعایت می‌شود و نتایج بازرسی‌های کیفی شرکت رنو با اعطای مجوز ارزشیابی این مهم را اثبات می‌کند.

خلج خاطرنشان کرد: نتایجی که ما در حوزه کیفیت به دست آورده‌ایم توسط تیم ممیزی رنو هم تایید شده و در بهترین معیار این شرکت، یعنی شاخص سبز قرار گرفت که نشان از انطباق و هم‌پوشانی نتایج کیفی پارس‌خودرو با نتایج رنو دارد.

گفتنی است پیش از این شرکت پارس‌خودرو موفق به کسب نشان سبز به جهت تولید دو محصول تندر ۹۰ و ساندرو از شرکت رنو شده است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.