آتش‌سوزی ایران خودرو تبریز بدون تلفات جانی کنترل شد

آتش‌سوزی ایران خودرو تبریز بدون تلفات جانی کنترل شد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تبریز گفت: خوشبختانه آتش‌سوزی رخ داده در کارخانه ایران خوردرو تبریز بدون تلفات جانی کنترل شد.

آتش‌پاد دوم جلیل ستاری با اشاره به جزئیات حادثه آتش‌سوزی در کارخانه ایران خودرو واقع در جاده تبریز – آذرشهر اظهار داشت: گزارش این حریق ساعت ۹:۱۱ صبح امروز به آتش‌نشانی اعلام شد و پس از وصول این گزارش نخستین گروه امدادی ساعت ۹:۳۰ به محل اعزام شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: برای اطفای این حریق گسترده که در انبار ضایعات شرکت رخ داده بود و به دلیل شرایط جوی و وزش شدید باد و نیز نوع سازه‌های مورد استفاده در انبار، به سرعت در حال گسترش بود، چهار ایستگاه آتش‌نشانی با تجهیزات کامل اقدامات لازم را انجام دادند و خوشبختانه از گسترش آتش به سمت انبارهای مواد شیمیایی جلوگیری شد.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تبریز در پایان ضمن تقدیر از حضور به موقع و سرعت عمل نیروهای آتش‌نشانی تبریز، آذرشهر و نیز مجموعه عوامل کارخانه گفت: این آتش‌سوزی ساعت ۱۰:۳۰ به طور کامل و بدون خسارات جانی کنترل شد و در حال حاضر نیز بخشی از نیروهای آتش‌نشانی حاضر در محل اقدامات احتیاطی و لکه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهند و بخشی نیز به ایستگاه‌های خود بازگشته‌اند.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند