کد خبر: 189368

آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین‌المللی کسب و کار

نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب‌و‌کار با حضور مقامات وزارت کار، رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اتحادیه‌های مرتبط برگزار شد.

حمایت از کسب‌وکارهای سازگار با محیط‌زیست
سرویس کسب‌وکار -

مهدی فرهادی‌نیا مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب‌و‌کار اظهار کرد: این نمایشگاه در سه حوزه خدمات مدیریتی حوزه خدمات فرانچایز و استارت‌آپ‌های مدیریتی برپا شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب و کار با حضور و مشارکت تعداد ۷۰ شرکت و غرفه‌دار و با هدف توسعه کسب و کارها در راستای اقتصاد مقاومتی، معرفی خدمات نوین مدیریتی، آشنایی با فرانچایز برای مدیران و سرمایه‌گذاران و توسعه استارت‌آپ‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شده است.

مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی بیان کرد: این نمایشگاه با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مدیریت صنعتی خانه صنعت، معدن و تجارت، کانون کارآفرینان استان تهران، اتاق اصناف ایران و انجمن ملی فرانچایز ترکیه دایر شده است.

فرهادی نیا با اشاره به حضور حوزه‌های مرتبط با کسب و کارهای نوظهور در این نمایشگاه، نقش آنها را در توسعه کسب و کار مهم دانسته و گفت: هم‌اکنون در حال پوست اندازی از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش‌بنیان هستیم و نمایشگاه توسعه کسب و کار موجب بهبود فضای این بخش و به تبع آن اوضاع اقتصادی جاری خواهد شد.

وی در ادامه موضوع فرانچایز را یکی از محورهای مهم این نمایشگاه بیان کرد و افزود: اگر در زمینه فرانچایز فرهنگسازی صورت بگیرد جوانانی که به دنبال کسب و کار هستند می‌توانند کسب‌و‌کاری پایدار ایجاد کنند.

وی اشاره کرد: اگر وارد فرانچایز شویم شغل‌های پایدار و کسب‌و‌کار در دراز‌مدت توسعه پیدا می‌کنند زیرا مدلی را نشان می‌دهد که بر اساس آن افراد وارد کسب و کار استاندارد و سود تعریف شده می‌شوند.

 

منبع: بانک برتر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1335.5
مثقال طلا (%0.2)
739000
1500
سکه امامی (%0.11)
1833000
2000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.88)
6800
60
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.