دومین نمایشگاه بین‌المللی گوشت و فرآورده‌های گوشتی حلال در تهران آغاز شد

دومین نمایشگاه بین‌المللی محصولات پروتئینی حلال به عنوان تنها نمایشگاه تخصصی صنعت پروتئینی در خاورمیانه امروز با حضور مقامات وزارت جهاد کشاورزی و برخی از نمایندگاه مجلس در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

دومین نمایشگاه بین‌المللی گوشت و فرآورده‌های گوشتی حلال در تهران آغاز شد

در دومین نمایشگاه بین‌المللی گوشت و فراورده‌های گوشتی حلال (نیتکس) بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی از هلند، نیوزیلند، پرتغال، فرانسه، بلغارستان،‌ استرالیا، بلژیک، لبنان، آذربایجان، افغانستان، ترکیه و آرژانتین حضور و مشارکت دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این نمایشگاه دارای بخش‌هایی مانند زنجیره تولید، بسته‌بندی، توزیع و فروش انواع گوشت خام دام، طیور، آبزیان و محصولات فرآوری‌شده پروتئینی و تاسیساتی همچون انجماد، انبارداری و حمل‌ونقل است.

یکی از اصلی‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه تامین نیاز کشورهای مسلمان به محصولات حلال به ویژه در منطقه خاورمیانه، کشورهای حوزه CIF و اروپای شرقی با جمعیتی نزدیک به ۴۵۰ میلیون نفر است.

همچنین برگزاری ۱۵ کارگاه آموزشی و سمینار تخصصی از دیگر برنامه‌های جانبی نمایشگاه بین‌المللی گوشت و فرآورده‌های گوشتی حلال است.

این نمایشگاه از امروز تا ۲۵ آبان ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در سالن‌های ۱۰ و ۱۱ نمایشگاه بین‌المللی تهران آماده پذیرایی از علاقمندان است.

 

منبع: فارس


این مطلب را به اشتراک بگذارید