آغاز طرح نوروزی پلیس‌ راه از ۲۴ اسفند

آغاز طرح نوروزی پلیس‌ راه از ۲۴ اسفند

رئیس پلیس‌ راه استان زنجان گفت: طرح نوروزی سال ۹۷ پلیس‌ راه استان زنجان از ۲۴ اسفندماه شروع و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی عنوان کرد: در اجرای طرح نوروزی پلیس‌ راه، دستگاه‌های اجرایی اورژانس، مدیریت بحران، هلال‌احمر، سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌ها و راهداری همکاری داشته و تمهیدات لازم برای این ایام پیش‌بینی‌شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی از فعالیت ۷۰ اکیپ پلیس‌ راه استان زنجان با بیش از ۲۰۰ نیرو در طرح نوروزی سال ۹۷ خبر داد و اظهار کرد: با آغاز طرح‌های نوروزی همراه با اجرای مانور، قرارگاه‌های نوروزی در استان زنجان تشکیل‌شده و در محل‌ها مستقر می‌شوند.

شیرمحمدی گفت: طرح نوروزی سال ۹۷ پلیس‌ راه استان زنجان از ۲۴ اسفندماه شروع می‌شود و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.

رئیس پلیس‌ راه استان زنجان بر کنترل جدی محسوس و نامحسوس پلیس‌ راه از ناوگان‌های مسافربری تاکید کرد و گفت: پلیس‌ راه در این میان تست سلامت رانندگان را در دستور کار دارد و با متخلفان برخورد می‌شود.

شیرمحمدی با بیان اینکه پلیس‌ راه با رانندگانی که از قوانین تخلف کنند و یا از مواد مخدر و الکل استفاده کنند برخورد شدید می‌کند، تاکید کرد: همچنین پلیس با رانندگانی که خودرو خود را معاینه فنی نکرده باشند برخورد کرده و مانع مسافرت آنها می‌شود.

 

منبع: مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند