آغاز فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی از امروز

آغاز فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی از امروز

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: فرصت مجدد برای ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی سال ۹۷ از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۱۹ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۰ اسفند ادامه خواهد داشت.

دکتر محمد حسین پور کاظمی با بیان این مطلب افزود: مهلت ویرایش و ثبت‌نام مجدد چهل‌وپنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی برای افرادی که در فرصت‌های قبلی موفق به ثبت نام نشده‌اند، از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۱۹ اسفند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۰ اسفند ماه در نظر گرفته شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: افرادی که هزینه ثبت‌نام را پرداخت و کد پیگیری را دریافت کرده‌اند، ولی موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند با همان کد پیگیری ثبت‌نام را انجام دهند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

پورکاظمی تاکید کرد: فرصت ثبت‌نام این آزمون به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و این فرصت نهایی برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون دستیاری تخصصی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آزمون کتبی راس ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ششم اردیبهشت‌ماه ۹۷ به صورت همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

 

منبع: ایسنا

نظرات
اخبار مرتبط
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند