کد خبر: 127882

آغاز فروش بلیت قطار‌های ‌اردیبهشت و خرداد‌ از صبح امروز

فروش بلیت قطارهای مجموعه سفیر‌ریل، از اول اردیبهشت تا ٣١ خرداد‌ماه سال ١٣٩۶، از ساعت ١٠ صبح امروز دوشنبه ٢١ فروردین‌ماه آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت سفیر‌ریل، محمد خان‌احمدی، مدیرعامل شرکت سفیرریل با اعلام این خبر بیان کرد: عرضه بلیت قطارهای مسافری همه مسیرها به طور همزمان از طریق پایگاه اینترنتی www.safirrail.ir و نمایندگی‌های

سرویس گزیده‌ها -

فروش بلیت قطارهای مجموعه سفیر‌ریل، از اول اردیبهشت تا ٣١ خرداد‌ماه سال ١٣٩۶، از ساعت ١٠ صبح امروز دوشنبه ٢١ فروردین‌ماه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سفیر‌ریل، محمد خان‌احمدی، مدیرعامل شرکت سفیرریل با اعلام این خبر بیان کرد: عرضه بلیت قطارهای مسافری همه مسیرها به طور همزمان از طریق پایگاه اینترنتی www.safirrail.ir و نمایندگی‌های مجاز فروش در سراسر کشور انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بلیت همه قطارهای مسافری مجموعه شرکت‌های سفیرریل، برای این ایام با تخفیفاتی تا سقف ٣٠ درصد به متقاضیان عرضه می‌شود.

بنابراین گزارش در این پیش فروش بلیت همه قطارهای ویژه و درجه یک برای همه مسیرهای ریلی به صورت همزمان و با شرایط یکسان عرضه می‌شود.

هموطنان‌ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای مسافری اعم از‌ نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت، تخفیفات و تسهیلات و غیره می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه‌‌ اطلاع رسانی راه‌آهن با شماره تلفن‌ ۵١۴٩ تماس بگیرند یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: www.safirrail.ir مراجعه کنند.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1331.7
0
مثقال طلا (%0)
616000
0
سکه امامی (%0)
1519500
0
دلار (%0)
4494
0
یورو (%0)
5648
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.