به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و با حضور مدير عامل گروه سايپا برگزار شد:

آيين شب خاطره و تجليل از خانواده‌های معظم شهدای گروه سايپا

آيين شب خاطره و تجليل از خانواده‌های معظم شهدای گروه سايپا

مديرعامل گروه سايپا گفت: صنعتگران به عنوان پيش قراولان جنگ اقتصادی، با تلاش و از خودگذشتگی می‌توانند نقش مهمی در رشد و اعتلای كشور داشته باشند.

به مناسبت هفته دفاع مقدس، آيين شب خاطره گويي يادمان شهداي گروه خودروسازی سايپا با حضور فرماندهان و سرداران دفاع مقدس، مدير عامل، خانواده شهدا و مدافعين حرم و جمعي از مديران ارشد گروه خودروسازی سايپا در شركت سايپا برگزار شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در اين مراسم مهندس محسن جهرودی شهدا را مايه آرامش، امنيت و شرافت كشور دانست و افزود: اگر امروز چرخ صنعت می‌چرخد به بركت خون شهدا است كه با شجاعت مثال زدنی تاريخ معاصر ايران را نوشتند.

وي گفت: به خون شهدا مديون هستيم و در شرايط حاضر نياز است در سنگر صنعت به عنوان پيش قراولان جنگ اقتصادي نقش خود را به خوبي انجام دهيم و اين با تلاش و از خودگذشتگي و اصلاح ساختارها ميسر خواهد شد.

جهرودی افزود: در هر شرايطي چه در زمان جنگ تحميلی يا دفاع از حرم اهل بيت (ع) و يا در عرصه توليد اگر با دل و جان و عاشقانه كار كنيم موجبات امنيت و آرامش را براي كشور به همراه خواهيم داشت.

وي يادآور شد: اميدوارم در مسير شهدا گام برداريم و با عملكردي درست، موجب پيشرفت و  آبادانی كشور در عرصه‌های مختلف از جمله صنعت خودروسازی باشيم.

در اين مراسم سردار حاج حسن يكتا از رزمندگان دفاع مقدس، مستند ساز و راوی خاطرات شهدا در دوران دفاع مقدس، گفت: خون شهدا در چهل سالگی انقلاب اثر كرده به نحوی كه اين شهدای عزيز بر دل‌های ما حكومت می‌كنند و در چنين زمانی مدافعين حرم نشان دادند كه به حق وارث خون شهدا هستند.

همچنين در اين مراسم داود حسين زاده، فرمانده بسيج گروه خودروسازی سايپا ضمن يادآوری دوران دفاع مقدس به عنوان سمبل مقاومت گفت: كشور در شرايط كنونی نياز دارد تا مردم همانند دوران دفاع مقدس بسيجی‌وار و بی‌ادعا در سنگرهای مختلف كار كنند و راه شهدا را كه راهی جزء سرافرازي ايران عزيز نيست، با تمام قدرت ادامه دهند.

شايان ذكر است در اين مراسم از فرزندان و خانواده‌های شهداي دفاع مقدس و مدافعين حرم، بسيجيان و ايثارگران گروه خودروسازی سايپا تجليل شد و مديريت ارشد گروه از نزديك با اين يادگاران جنگ تحميلی صحبت و در جريان مشكلات آنها قرار گرفت و جهت رفع مشكلات آنها دستوراتی صادر كرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:سايپانيوز

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند