کد خبر: 189320

محسن هاشمی:

آیت‌الله هاشمی با صبوری برای دستیابی به ایرانی آزاد و آباد تلاش کرد

فرزند آیت‌الله هاشمی گفت: به عنوان کسی که شاهد ۵۰ سال مبارزه و مجاهده آیت‌الله هاشمی این اسوه صبر بودم باید یادآوری کنم که ایشان با صبوری ایرانی آباد و آزاد می‌خواست و برای آن تلاش فراوان می‌کرد.

سرویس جامعه -

محسن هاشمی در مراسم سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مدرسه عالی شهید مطهری افزود: آیت‌الله هاشمی فکر می‌کرد ایران ظرفیت بسیار بالایی برای رفاه مردم دارد و باید برای اعتدال و دوری از افراط و تفریط تلاش کرد تا ایران در جهان اسلام و دنیا سربلند شود تا هم مشکلات داخلی حل شده و هم مشکل جهان اسلام، ایشان اعتقاد داشت مشکل فلسطین نیز با قدرت‌گیری جهان اسلام حل خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس شورای شهر تهران گفت: امیدواریم همانطور که آیت‌الله هاشمی می خواستند چهره فقر از ایران برود و ما شاهد رفاه مردم باشیم.

هاشمی با اشاره به اینکه یک سال از فقدان آیت‌الله هاشمی گذشته است، تاکید کرد: واقعا در یک سال گذشته مردم، علما، اساتید و فرهیختگان ما را در همدردی شرمنده کردند. من از مردم و کسانی که در این مراسم شرکت کردند تشکر می‌کنم.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.61)
1337.1
8.1
مثقال طلا (%0.12)
735800
900
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.