ارجاع اسناد بدهی بانک ملت به جایگاه‌داران به مراجع قضایی

ارجاع اسناد بدهی بانک ملت به جایگاه‌داران به مراجع قضایی

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت گفت: بانک ملت بیش از 11 هزار میلیارد تومان به جایگاه‌داران سوخت بدهکار است و در صورت نیاز مدارک مربوط به آن را به مراجع قضایی ارجاع می‌دهیم.

در پی انتشار خبر توقف استفاده از کارت‌خوان‌ها در جایگاه‌های سوخت به علت عدم واریز وجه به حساب جایگاه‌داران از سوی بانک ملت، امروز هادی سپانلو، مدیرامور طرح و برنامه بانک ملت، در مورد بدهی بانک ملت به جایگاه‌داران اظهار کرد: بانک ملت هیچ بدهی‌به جایگاه‌داران ندارد و حقوق شهروندی مردم با برداشتن دستگاه‌های پوز از جایگاه‌های سوخت از بین خواهد رفت.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این رابطه حاج محمد رضا درخصوص این خبر که بانک ملت بدهی به جایگاه داران ندارد گفت: این موضوع صحت ندارد و در صورت نیاز مدارک مربوط به آن را به مراجع قضایی ارجاع می‌دهیم؛ این بانک مبلغ بسیار زیادی به جایگاه‌داران سوخت بدهکار است و به جای واریز وجه در 12 نهایت 24 ساعت به حساب جایگاه‌داران این موضوع روزها زمان می‌برد و برخی از واریزها در این میان از بین می‌رود.

وی در ادامه افزود: مدارک مربوط به بدهی این بانک به جایگاه‌داران سوخت را به مراجع قضایی انتقال خواهیم داد تا از سوی این ارگان به مشکل جایگاه‌داران رسیدگی شود.

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت در توضیح میزان بدهی بانک ملت به جایگاه‌داران سوخت تصریح کرد: بانک ملت حدود 11 هزار میلیارد تومان به جایگاه‌داران بدهکار است.

 

منبع: میزان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند