کد خبر: 204879

ارزش باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

در این فصل لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌هایی ایرانی ارزش کمتری نسبت به تیم‌های عربستانی، اماراتی و قطری دارند و این امر نشان از کیفیت کمتر بازیکنان تیم‌های ایرانی دارد، در صورتی که الاهلی عربستان ۳۲.۹۵ میلیون یورو و الهلال، دیگر نماینده عربستان ۲۴.۸۵ میلیون یورو ارزش دارند.

ارزش باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸
سرویس جامعه -

فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا با حضور تیم‌های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب‌آهن از دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، تیم‌های فوتبال کشورهای سطح اول آسیا در ۸ گروه ۴ تیمی برای دریافت ۱۹ میلیارد تومان پاداش در لیگ قهرمانان به رقابت می‌پردازند. بر اساس آمار سایت ترانسفر مارکت، تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و ذوب‌آهن به ترتیب ۱۴ میلیون، ۱۲.۸ میلیون، ۱۰.۳۸ و ۸.۵ میلیون یورو ارزش دارند. ارزش تیم‌ها بر اساس ارزش بازیکنانشان محاسبه شده است.

در این فصل لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌هایی ایرانی ارزش کمتری نسبت به تیم‌های عربستانی، اماراتی و قطری دارند و این امر نشان از کیفیت کمتر بازیکنان تیم‌های ایرانی دارد، در صورتی که الاهلی عربستان ۳۲.۹۵ میلیون یورو و الهلال، دیگر نماینده عربستان ۲۴.۸۵ میلیون یورو ارزش دارند. هر چه کیفیت بازیکنان بالاتر باشد، ارزش آنها نیز بیشتر است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.