کد خبر: 204879

ارزش باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

در این فصل لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌هایی ایرانی ارزش کمتری نسبت به تیم‌های عربستانی، اماراتی و قطری دارند و این امر نشان از کیفیت کمتر بازیکنان تیم‌های ایرانی دارد، در صورتی که الاهلی عربستان ۳۲.۹۵ میلیون یورو و الهلال، دیگر نماینده عربستان ۲۴.۸۵ میلیون یورو ارزش دارند.

ارزش باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸
سرویس جامعه -

فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا با حضور تیم‌های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب‌آهن از دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، تیم‌های فوتبال کشورهای سطح اول آسیا در ۸ گروه ۴ تیمی برای دریافت ۱۹ میلیارد تومان پاداش در لیگ قهرمانان به رقابت می‌پردازند. بر اساس آمار سایت ترانسفر مارکت، تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و ذوب‌آهن به ترتیب ۱۴ میلیون، ۱۲.۸ میلیون، ۱۰.۳۸ و ۸.۵ میلیون یورو ارزش دارند. ارزش تیم‌ها بر اساس ارزش بازیکنانشان محاسبه شده است.

در این فصل لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌هایی ایرانی ارزش کمتری نسبت به تیم‌های عربستانی، اماراتی و قطری دارند و این امر نشان از کیفیت کمتر بازیکنان تیم‌های ایرانی دارد، در صورتی که الاهلی عربستان ۳۲.۹۵ میلیون یورو و الهلال، دیگر نماینده عربستان ۲۴.۸۵ میلیون یورو ارزش دارند. هر چه کیفیت بازیکنان بالاتر باشد، ارزش آنها نیز بیشتر است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.58)
1338.9
7.7
مثقال طلا (%0)
625100
سکه امامی (%0)
1486250
دلار (%0)
4563
یورو (%0)
5719
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.