موضوعات داغ:

از رانندگان تانکرهای سوخت حمایت می‎کنیم

از رانندگان تانکرهای سوخت حمایت می‎کنیم

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران گفت: خسارت تانکرهای حمل سوخت که در حین عملیات انتقال سوخت در کشور دچار آسیب می‌شوند پرداخت می‌شود.

سیدمحمدرضا موسوی خواه با قدردانی از رانندگان نفتکش‌های جاده‌ای که برای تامین و توزیع به موقع سوخت در کشور شبانه‌روزی و خالصانه تلاش می کنند، گفت: متاسفانه در برخی موارد شاهد آسیب رساندن و حمله افراد شرور به تانکرهای حمل سوخت در جاده‌ها هستیم، شرکت ملی پخش در این زمینه تمهیداتی اندیشیده و چنانچه تانکر حمل سوخت دچار آسیب شود، خسارت آن پرداخت می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی تاکید کرد: در خردادماه امسال نیز چنین اقدامی توسط شرکت ملی پخش انجام و به رانندگان آسیب دیده در جاده ها خسارت پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش از رسیدگی لحظه ای و پیگیری های مستمر همکاران خود در سراسر کشور برای تامین و توزیع خبر داد و گفت: همکارانم در طول شبانه روزی برای تامین و‌ توزیع پایدار و‌ مستمر سوخت ‌رفاه حال مردم تلاش می‌کنند و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

موسوی خواه با قدردانی از این تلاش‌ها تاکید کرد: ان شاءالله با همراهی خوب مردم و‌ رانندگان زحمتکش نفتکش‌های جاده‌ای، دشمنان، از رسیدن به اهداف شوم شان در برنامه‌ریزی برای برهم زدن نظم تامین پایدار سوخت باز می‌مانند.

 

منبع:‌ تسنیم

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
اخبار مرتبط
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند